Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti szívesebben járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti szívesebben járnátok úgy suliba, ha minden jó jegy után 1-1 erotikus jutalmat kapnátok?

Figyelt kérdés
Természetesen mást a négyesért és mást az ötösért.

szept. 3. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ferde!
szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A fiúk biztos jobban szeretnék.
szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezönél teljesen elmentek otthonrol!
szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Nekem vokt egy ilyen nyelviskola ötletem, hogy mi lenne ha a tanárnők vetkőznének, minden nap lenne felmérő es aki nem készült az átkerül a csúnya tanárhoz , aki jól felkeszült az a vetkőzős terembe mehet...

Szerintem motiváló

szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
oszinten? amugy igen. bar attol fugg hogy kitol kapnam utana a juralmat. a baratomtol vagy a tanartol. a baratomtol jobb lenne, de ha a tanartol, akkor az erdekes lenne hogy hany eves
szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam fantazialni egy “szexsulirol”. Ahol lanyokat tanitanak, miniszoknyaban, bugyi nelkul kell megjelenni. A szekeken van kivagas, ahol viselkedestol, valasztol, jegytol fuggoen kulonbozo szexjatekokat dugnak fel nekik. Ha valaki nem hagyja, ellenkezik akkor a tanar ur veszi kezelesbe es kap egy jo kis bdsm sessiont. Az elelvezes is korlatozva van, barmit csinalnak veluk csak akkor lehet mikor a tanar megengedi, kulonben szinten buntetest kapnak. A kollegium mindenhol be lenne kamerazva, igy rajtakapnak oket ha iskolaidon kivul “rosszalkodnak”.
szept. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Kívánom hogy egy olyan sebész nő műtsön meg aki pináért kapta a diplomáját
szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!