Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Vörös vihar című filmben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Vörös vihar című filmben, amikor az orosz katonák elkapják a lányt, ki szoktátok verni a filmrészletre?

Figyelt kérdés
szept. 3. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Segitdeg kellene neked haver. Es ezt komolyan mondom!
szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Kár hogy az ilyeneket élőben nem mered megkérdezni.
szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok. Csak nem értem a youtobeon miért nézték annyian.
szept. 3. 11:47
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Ugy vagy te lany ahogy en unikornis XD
szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Unikornis.
szept. 3. 12:47
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
ma 12:47 Nincs mit ! <3
szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval miért nézik annyian? Egyébként egy összefüggéstelen, unalmas film.
szept. 3. 13:34
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hol van eza jelenet?
szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

ma 13:56 Semmi kulonoset nem mutatnak amugy. En egy Magyar filmben tobb durva dolgot lattam (legalabbis azt hiszem magyar volt).

Mentek az orosz katonak egy tanyara es vagtak le tyukok nyakat meg a libakat. Meg meg akartak eroszakolni a gazda asszonyt. De a fia aki szokott katona volt az eggyiket lelotte a masikat megsebesitette. Volt benne egy jelenet, hogy a ket lany testveret kiskatponak megeroszakoltak egy mezon egy kis kergetozes utan. A vegen az egesz csaladot kivegeztek. A fiu mar sebesult volt a vege fele. Be volt kotozve. Letezett ez a film? Fu meg gyerek voltam amikor lattam. Olyan 1992 lehetett vagy 1993. Az se biztos, hogy Magyar film. Emlekszik valaki ?

szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Aha nő vagy, de úgy teszed fel a kérdést, hogy "ki szoktátok e verni". Tudod mit kívánok neked: azt hogy egy szép napon téged is így intézzenek el, ugyanis férfiakat is szoktak erőszakolni mostanában orosz katonák.
szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!