Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon élő orosz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élő orosz nőkkel hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2023. dec. 5. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
sehol
2023. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen? :D


Mondjuk aktuális, mert az ismerkedés mindennapi dolog, az oroszok meg most szórják rendesen a népet. :) Tudom, hogy ezzel nem illik viccelni, de na.


Egyébként mekkora az esélye, hogy összefutsz most egy orosszal, őszintén? Ha nem tudod megkülönböztetni az orosz és az ukrán nyelvet, akkor akivel te összefutsz nő, és "oroszul" beszél, lehet, hogy nem is oroszul beszél, hanem ukránul, és lehet, hogy ukrán is. :D Érted.


Ukrán nővel most sokkal több esélyed van összefutni. De amúgy miért kell, hogy orosz legyen? 🤔🤨

2023. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nagyvárosok a legesélyesebbek, és Budapest , bizonyára vannak, én nem kerestem rá az orosz kultúrát népszerűsítő egyesületek, közösségi házak. Én aki orosz hölgyekkel találkoztam, az nemzetközi társaság volt, és mivel bár tanítottak de nem jól, elfelejtettem oroszul, így az angol volt a nyelv. Az egyikkel szimpatizáltunk egymással, csak vissza kellett költöznie valami családi ok miatt. Sokan mondjuk nem hangsúlyozzák, hogy oroszok, mert idétlen sztereotípiákkal találkoznak, van, hogy az idősebbek, de a fiatalok részéről egyaránt.
2023. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A többsége itt van Bp-n. Ja amúgy beszélsz oroszul, vagy legalább (folyékonyan) angolul? Mert a nélkül elég nehéz lesz...
2023. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éltem Magyarországon, de már elköltöztem.


* egy orosz nő :)

2023. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mind alena shishkova azért 😹
2023. dec. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont itt a gyakorin ismerkedtem meg egy félig orosz, félig magyar lánnyal. Alig múlt 20 éves, de nagyon perverz kis dög volt (személyesen is beszéltünk, mégmielőtt...) Már kezdett volna alakulni valami több is, amikor mintha elvágták volna, soha többet nem írt. Innen is törölte magát. Azóta se tudom, mi van vele.
2023. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!