Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőnek 28 évesen sincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek 28 évesen sincs párkapcsolata, és nem is volt már 10 éve, az mitől lehet? Egyszer volt neki pár hónapig, de a végén csúnyán váltak el, megtört benne valami?

Figyelt kérdés
nem akar párkapcsolatot

#csaj #párkapcsolat #megtört valami
szept. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Minek akarna?

Szeret független lenni.

Ha meg szexet akar kicsit lazább ruhát vesz fel és kész.

szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:
60%
Jobb egyedülállónak lenni, mint egy olyan párkapcsolatban erőlködni, ahol a másik csak nyűg. Ha nyűgnek éli meg, nem tudja élvezni a társas létet vagy sorra olyan pasik akadnak elé, akik dugható pótanyát keresnek, akkor minek neki kapcsolat?
szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
10 év éppen elég idő az olyan testi és/vagy lelki változásokhoz, amik nem feltétlenül teszik előnyössé a párkeresést. Pl. a kocatest és az undok személyiség pont elég ahhoz, hogy valaki egyedül maradjon a macskáival. 🥹
szept. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Bele tort a kolbasz!
szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a gond nála, szerintem nem néz ki rosszul. Azt gondolom valamilyen érzelemszabályozási problémái lehetnek, hogy nem akar azóta senkit közel engedni magához.
szept. 2. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 38 évesen nincs állandó párkapcsolatom, az eddigi egyetlen is már több mint 10 éve volt. Ezzel együtt van normális nemi életem, nem kutyák és macskák jelentik a társaságot számomra, hanem nagyon jól érzem magam emberek között, élem az életem és elégedett vagyok. Nem vettem észre azt sem, hogy érzelemszabályozási problémáim lennének, esetemben a megoldás a függetlenség és a szabadság, nekem így jó, nem hiányzik az, hogy valakivel összeláncoljam magam. Nem tudom kinek mi problémája lehetne ezzel.
szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!