Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan a nők akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan a nők akik gyakorlatilag prostituálják magukat egy pasinak lakhatásért cserébe?

Figyelt kérdés
szept. 2. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Persze
szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Igen léteznek, de többnyire nem vadidegen pecujában héderelnek, hanem "csak" nem dobják ki a pasijukat akivel már elhidegült a kapcsolatuk mert nem lenne hova menniük. Amire te gondolsz azok a sugarbaby-k, akik a havi appanázst egy bérelt saját albérlet formájában várják. Azaz bérelsz egy két szobás pecut berendezve, állod a rezsijét, közös költséget stb. és cserébe heti 1-2x előre megbeszélt időpontban felmehetsz hozzá dugni.

Szerintem nagyon rossz üzlet... akinek az erkölcsi értékrendje itt tart az rajtad kívül még más kuncsaftokat is fog fogadni, gyakorlatilag egy k.rvát kaptál csak sokkal több pénzért. Ha totálisan kizárólagos jogokat vársz (attól még lesz akivel örömből és nem pénzért dug) az zsebbenyúlósabb mert némi zsebpénzzel is meg kell szponzorálnod a storyt.

szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Sok házasság meg élettársi viszony is ilyen!

Azért vettem a lányomnak lakást, hogy sohase kelljen neki kényszerből élnie valakivel.

szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
#3 több ilyen törődő apát a világra🙏🏻
szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

A 3-as vagyok és nő

Köszönöm szépen!

szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is kiadtam már a lakásomat szexért cserébe egy egyetemista csajnak, négy éven át rendszeresen megdugtam, aztán sajnos végzett az egyetemen, és elköltözött.
szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Én szobát adtam így ki egy csajnak.

Heti 1 szex volt a bérlet.

De nem volt egyoldalú a dolog ő is mindig elélvezett.

1 évig tartott.

szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 akkor anyukát, bocsi🤣
szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

ingyen laktam egy kis luxuslakásban az egyetem alatt, plusz ajándékok, vacsik, stb.

Szóval van ilyen.

szept. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Két nős idősebb pasi fizeti az albérletem egy nagyon szép lakoparkban Bp. Cserébe ők bármikor dughatnak,együtt egyszerre is,külön külön is. Ki mit szeretne. Tetszenek nekem nagyon, akár élnék is velük hármasban. Szeretem a társaságukat. 21L
szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!