Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50-es házas Nők akik kacérkodn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es házas Nők akik kacérkodnak a félrelépéssel,azok melyik korcsoportból választásának maguknak szeretőt?

Figyelt kérdés

szept. 2. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
Persze Pistike...Volt az 200 is.
szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok,pár éve kalandozgatok férjes nők között is.Szerintem a nőknék ez a korosztály választás nagyban függ attól,hogy milyen jól néz ki a nő,vagy mennyire elégedett magával.

Ha igen,akkor nagyobb eséllyel választ sokkal fiatalabbat,mert vonzónak érzi magát egy fiatalabb pasi mellett is,magabiztos.


Volt egy hosszú kapcsolatom,40-es tényleg jó férjes nővel,neki előttem huszonéves pasijai is voltak.


A mostani kapcsolatom 48,vele szoktunk plusz pasit,párt bevonni,de ő pl.nem választana 35-nél fiatalabbat,mert nem érezné vonzónak magát egy sokkal fiatalabb társaságában.


Szóval változó szerintem,és a fentiek is közrejátszanak.

szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11 szűzfiú menj verd ki az 5 centist
szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13-as


Lehet hazudni, de ne túl nagyot mert feltűnő.

szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem hazudok, csak savanyú a szőlőd
szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
És nem félsz hogy az egyik férj agyonver ?
szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15.


Az irigy kártyát mindig ki lehet csapni, már unalmas. Senki nem irigykedik, egyszerűen mindenki tudja hogy ezen az oldalon mindenki torzít az igazságon, vagy egyenesen hazudik, hisz senki nem tudja ellenőrizni. Aki ennyire bizonygatni akarja az fix hogy ezt csinálja.

szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg, ha hazudnék 1000-ret mondtam volna. Itt egy dologban hazudnak, a nemekben, itt nincsenek nők csak pasik meg bu.zik, ők adják ki magukat nőknek. De minden másban igazat írnak.
szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50-es érintett nők nem is nagyon válaszoltak.
szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!