Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajszik, volt a hétvégén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, volt a hétvégén valami izgalmas kaland?

Figyelt kérdés
szept. 2. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Igen volt ,egy házi buliban két sráccal voltam együtt 23/l
szept. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Volt, összeraktunk egy szekrénysort. Elég izgi volt.
szept. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
igen, nem is egy
szept. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Volt.
szept. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Megbsztak.


Az ellenőrök, mert nem volt jegyem...

szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Volt
szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Két éve együtt vagyunk párommal, így egyrészt semmi extra. Nem kell a helyet, időt keresni, miénk a ház, miénk az ágy.


Számomra most az volt különleges, hogy párom elkezdett egy időszakos böjtöt és állítása szerint azóta több szexre vágyik. Nekem sem volt ellenemre, így fiatalos lendülettel csináltuk vasárnap reggel, délben és este is.


Ilyen utoljára még a nyaralásunk alatt volt és akkor is inkább én kezdeményeztem.

Most az volt az izgató, hogy nem én csábítom el a párom, hanem ő hódított meg. (értsd kb. 1-2 csók, simogatás és a másik érti mire megy ki a játék)

szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!