Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra izgalmas,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra izgalmas, ha egy féri erotikus tánccal készül nektek?

Figyelt kérdés
Fel szeretném dobni az estét, de félek, hogy kinevet...
aug. 15. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan félsz.
aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nevetséges😀
aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt ti tudjátok.

Az én pasim biztosan nem csinálna ilyet, legfeljebb viccből, de minden pár más, minden lány másra kattan. A chipendale showknak is van egy jókora rajongótábora, szóval biztosan sok nő élvezi azt, amit hogy én komikusnak (és langyinak) találok.

aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
vagy még a beöltözésre gondoltam, mi a véleményetéke róla?
aug. 15. 10:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj inkább normálisan. Legyél kedves, figyelmes, udvarias, ne akarj bohócot csinálni magadból. Mondhatnám úgy is, hogy legyél férfi, ne hülyegyerek.
aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okés, akkor ez nem bejövös, köszi csajok :-)
aug. 15. 10:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként alapvetően tudsz táncolni, tehát mondjuk ezt sportoltad/sportolod, akkor lehet szexi. Viszont ha az én pasim egy ilyet előadna, szerintem én is komikusnak tartanám. De azért aranyosan lenne vicces, hogy próbálkozik, de ő nem egy táncos lábú típus, főleg józanon. :D
aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok táncos :-) El is engedtem ezt a témát gyorsan az első reakciókat alapul véve... :-D
aug. 15. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!