Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogyha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy nő azt írja van hüvelyi, anál vagy mellorgagmusa akkor lepontozzák?

Figyelt kérdés
Ennyire hihetetlen vagy csak irigyek az emberek?

szept. 1. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Élveztem már el attól,hogy a nyakam csókolgatták.

Fura,hogy van,aki szerint nincs ilyen.De azt is megkaptam már,hogy a férjem impotens,meg béna,mert attól is élveztem el,hogy dzoptam.Ezek ritka esetek,de van ilyen.

szept. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

Azért, mert Magyarországon a szexuális kultúra a béka s*gge alatt van. Fogalma nincs a legtöbb pasinak, hogy hogyan izgathat egy nőt. A nők sem nagyon ismerik a saját testüket. Aztán ide jön a sok frusztrált és itt kiéli a frusztrációit. Akár úgy, hogy lepontoz másokat, akár úgy, hogy beszólogat másoknak.

Ismerek olyan nőt aki csak análtól tudott korábban elélvezni. Most már úgy tudom, hogy fejlődött annyit, hogy punciban is.

Anállal spriccelve, remegve ment el. Erre én jöttem rá.

A sok béna meg aki nem tudja, hogy mit hogyan kell, az ide jön és lepontoz másokat, mert frusztrálja őket, hogy bénák.

szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%

12, teljes mértékben egyetértek veled


N

szept. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!