Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogyha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy nő azt írja van hüvelyi, anál vagy mellorgagmusa akkor lepontozzák?

Figyelt kérdés
Ennyire hihetetlen vagy csak irigyek az emberek?

szept. 1. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Mert senkit nem érdekelnek az efféle ide böfögések.

Ha van neki akkor van.

Én is lepontozok minden hasolónló szarságot.

A fütyi méretet is akármit írnak , mert az se érdekel pár homokoson kívűl senkit.

Ez ne legyen már téma, mert semmi értelme nincs neki.

szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem a böfögésre gondoltam, hanem mikor ezzel kapcsolatos kérdésre válaszolunk többen.

De köszi, hasznos válasz volt.

szept. 1. 21:13
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Én nem hiszem el hogy van ilyenetek, ezért pontozom le. De nyugi, engem is lepontoznak ha őszinte vagyok valamiben amit a többség nem oszt. Ez is le lesz pontozva de már lesz.rom.
szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem is van hüvelyi-és anális orgazmusom, mégis lepontoztak, mikor írtam több helyre. Fáj nekik az igazság, gondolom azért. Nekik nem jön össze, másnál is kizárt - gondolják ők. Tévesen.


N

szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3. Miért nem hiszed el? Nem volt ilyen nővel dolgod azért?


4. Szerintem is ezért van.

szept. 1. 21:21
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt ilyen nővel dolgom mivel heteró nő vagyok... :)
szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nincs ebben részed.
szept. 1. 21:30
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Akinek sosem volt, az nem hiszi el, hogy lehet. Van, akinek tényleg nem lehet. Ez az idegi összeköttetéssel van kapcsolatban. Pl. az exemnek (férfi), szinte érzéketlenek a mellbimbói, ha játszottam velük, de mással nem, neki nem volt erotikus inger. A mostani barátomnak egy kis mellbimbósimogatástól azonnali merevedése lesz.

Egy barátnőm, ha megpuszilják a nyakát, csak nevet, neki csikis. Ha az én nyakam puszilják meg, azon az oldalon libabőrös lesz kezem-lábam. De ha én puszilom meg ott a páromat, neki nem.

Nekem nincs mellorgazmusom, vagyis olyasféle katarzist nem élek át, mint ha lent izgatnak, viszont ha a mellbimbóm körkörösen simogatják, a hüvelyem néha akaratlanul is összehúzódik (ezt ujjal lehet érezni, meg nyilván nekem is jó érzés).

Hüvelyi orgazmusom akkor van, ha izgatják behatolás közben a hüvely és az ánusznyílás közötti területet (legkönnyebb, ha a partnerem rezgő péniszgyűrűt visel).

Tehát sokan nem hiszik el ezeket, mert lehet, hogy ők máshogy működnek, vagy soha nem volt olyan türelmes, kísérletező partnerük, aki rájött volna, nekik hogy a legjobb, hogy izgatható lenne az a rész, de nem azzal a mozdulattal stb.

Olyan férfiakkal nem is lesz, akik előjátékot elcsalva 2-3 percig reszelnek és érdektelenek.

szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem kéne hazudni és akkor nem lennétek lepontozva :(
szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Felesleges ezeknek bármit is írni, úgysem fogják elhinni. Bénák az ágyban és akkor hirtelen akinek jó, rögtön le is szavazzák.
szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!