Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiús anyukák, nálatok előfordu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús anyukák, nálatok előfordult már,hogy éreztétek szexuális kíváncsiságot egy bizonyos korban a fiatok részéről?

Figyelt kérdés

Nyilván nem fizikai próbálkozásra gondolok,hanem pl éreztétek a tekintetben vagy bizonyos jelekből?

Természetesen ez magától elmúlik,de talán van aki észlelt hasonlót?



szept. 1. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Lánytestvéreknél gyakoribb.
szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem fiúként ez fordítva volt para, eleinte rendszeresen beleélveztem véletlenül pizsama v alsógatyába és inkább kézzel mostam ki, nem mertem a szennyesbe tenni, nehogy félreértse. recska közben is sikerült lebukni, szóval 13-14 évesen para volt, h mindig áll a farkam, de sztem ez volt a normális. :D
szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen
szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Lánytesóknál valóban gyakoribb szerintem. Öcsém részéről gyakran tapasztaltam ilyet. Nem is nagyon titkolta. 27N
szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen,mindig erzem ,ahogy belemhatol a tekintetevel meg ahogy szorosan megolel. Neveloanyja vagyok. Mindig kicsit tovabb engedem.
szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Növéremnél éreztem igy és unokahugomnál .35/F

Jól néznek ki jó testük van.

Éreztem szexuálisan de jó lenne de nem lehet mert rokonaim.

Fantáziálás belkefér de igazibol sosem mernék közeledni hozzájuk szexuálisan.

Annál sokkal nagyobb irántük érzed szeretetem ,mint testvér és nagy bácsiként.


Férfi vagyok ha nem lennék rokonuk akkor más lenne helyzet de az tény ,szexuálusan fantáziáltam róluk.

szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!