Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik közül van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik közül van olyan, aki csak bizonyos dolgokat próbálna ki férfival?

Figyelt kérdés
Én 21 éves, sportos, kíváncsi srác vagyok és érdekelne pár dolog más sráccal. Nem szexre gondolok egyáltalán csak például közös zuhanyzás, tanultam masszírozni is szívesn megmasszíroznám, simogatnám. De én sosem tenném be fiúnak és azt sem hagynám hogy nekem betegyék, orális szex sem érdekel csak ilyen lightos dolgok. Mivel én is sportosabb (nem kigyúrt, inkább szálkás) alkat vagyok, ezért legszívesebben egy szép, kidolgozott testű, izmos karú férfi társaságában próbálnám ki, de ez nem szempont. :) Ja és teljes diszkréció lenne részemről persze. Üdv 21F

2015. dec. 25. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

En extra fiatal szüz sraccal



En hetero

2015. dec. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1# Nálad mit jelent az extra fiatal? :)
2015. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A mai világban, ahol már 13-14 évesen elkezdik a szexet a fiúk lányok, meg akörül forog a gondolatuk, extra szűz dolgot talán a Lidliben fogsz találni az olíva olajok szekcióban.
2015. dec. 25. 12:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék, ha valaki jó alaposan kinyalná a fenekem...mást nem tudok elképzelni fiúval, ezt is inkább csak azért, mert eddig egy csaj sem akarta nekem csinálni.

22f

2015. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
A biszex srácok nem állnának meg ennyinél, meg ha már ilyenbe kerülnék, akkor egy orál simán beleférne. Nálam anális szex kizárt pl.
2015. dec. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben benne lennék. F25

Fentebb írta valaki, hogy 14 évesen nem szűz a mai fiatalság. Szomorú, de tényleg igaz. Bár ismerek olyat is aki meg 19 volt mikor elveszette, szóval minden véglet jelen van.

2015. dec. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát ha meg állnának ha nem én leszopni senkit nem fogok. A fenéknyalás meg szerintem undoríró. Nem vagyok attól még buzeráns, egy szép puncit nyalnék ki maximum. ;) Ez szimpla kíváncsiság ami ilyen korban tök normális. Egy kis simogatás, masszázs és egymás farkának kiverése, ennyi, semmi komolyabb kontaktus. De nem olyan embert keresek, aki beadja hogy tök kezdő és akkor volt már vagy 1000 faszival mert egy retkes AIDS-es homokláda. :D Bocs ha erősen fogalmaztam. :D
2015. dec. 26. 12:42
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nyilván,srácokkal kevesebbre vágyom mint csajokkal.
2015. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok,bár nincs kidolgozott felsőtestem :D

Viszont a farkam hatalmas. Ha valakinek van kedve írhat.

21/F

2016. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abban benne lennék h egy srác leszopjon,de viszonozni nem szeretném.....ha esetleg valaki...sportos,izmos érett pasi vagyok :) Írj privátot!
2016. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!