Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik közül van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik közül van olyan, aki csak bizonyos dolgokat próbálna ki férfival?

Figyelt kérdés
Én 21 éves, sportos, kíváncsi srác vagyok és érdekelne pár dolog más sráccal. Nem szexre gondolok egyáltalán csak például közös zuhanyzás, tanultam masszírozni is szívesn megmasszíroznám, simogatnám. De én sosem tenném be fiúnak és azt sem hagynám hogy nekem betegyék, orális szex sem érdekel csak ilyen lightos dolgok. Mivel én is sportosabb (nem kigyúrt, inkább szálkás) alkat vagyok, ezért legszívesebben egy szép, kidolgozott testű, izmos karú férfi társaságában próbálnám ki, de ez nem szempont. :) Ja és teljes diszkréció lenne részemről persze. Üdv 21F

2015. dec. 25. 11:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ne aggódj, a fenéknyalás egyáltalán nem undorító. Én bi pasi vagyok, és szeretem csinálni lánynak, fiúnak :)

Ha Szekszárd környéki lennél és nem gond, hogy negyvenes pasi aki nyalna, szívesen csinálnám.

Ahogy szopni is szeretek viszonzás nélkül. :)

2016. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Igen mindent :)
2016. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Viszonzatlanul orálisan én is kielégítenék egy pasit :D meg az anált is kipróbálnám már :D

18 bi passzív

2016. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Szerencsére mindenki máshogyan szereti. Én biszex vagyok, de a férfi test nem érdekel, csak a farka. Én a csókolózástól hánynék, de leszopni azt szívesen. Én csak a női testet találom szexuálisan izgatónak. Minden részletét. Szívesebben venném, ha egy fiú megdugna, minthogy én csináljam neki, de azért még az is beleférne gumival, de más nem.
2016. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az extrémebb helyeken való játszadozás, tapi, kiverés jön be fiúval.. És inkább hetero fiúval..
2016. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!