Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem lelombozó? Nem néz ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem lelombozó? Nem néz ki hülyén?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem gondolom magam egy önbizalom hiányos embernek, de van egy apróság. Azt tudom, hogy közvetlenül elélvezés után gyönyörű az arcom, kicsit kipirulok mosolygok. De pont élvezés közben van egy furcsa "szokásom" először balra, aztán jobbra hajtom a fejem, majd félkör ívben hátra hajtom a fejem, és közben híd alakot csinálok a hátammal. És szerintem ez alatt furcsa arcot vágog (mintha erőlködnék), és nem tudom, ez kicsit zavar, de nem tudok ellene tenni, magától jön. Szerintetek ez zavaró lehet a partnernek?

20L



aug. 31. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogyis zavaró.
aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ez a " híd alakot csinálok a hátammal" lehet lelombozo ha ezzel (poztol függöen) kinyomod magadbol a partneredet.
aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, megnézném élőben. :’)


21G

aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*F
aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mindig élvezés közben szoktam gyorsan rejtvényt fejteni. Remélem, hogy izgató a lányoknak 😇
aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" És szerintem ez alatt furcsa arcot vágog (mintha erőlködnék) "

Mégis miből gondolod ezt ?

aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb embernek eltorzul az arca amikor elélvez.
aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fura vagy, viszont egyedi is, örülj inkább.
aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha így hídban közben a hasadra élvezek az folyna az arcodra és a puncidba is két irányba
aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Miken tudtok ti csajok filózni 🤣. Ez normális és izgató 😉!
aug. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!