Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha nektek nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha nektek nagyon szimpi egy srác, de kiderül róla hogy szűz még, akkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Túllendülnétek rajta, vagy ez instant redflag, és itt el iy vágta magát nálatok, lekoptatjátok?

aug. 31. 10:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%
Engem felavatott anno a hölgy amikor megtudta 😃
aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

#10 „Miért kezdene ciki lenni nagyfiú korban?”

Hát nem is tudom…

Talán azért, mert a belső „kényszer” megvan, csak épp nagyon nem jön össze semmi. És ehhez még bónuszként hozzájöhet a környezet általi lenézés, sürgetés is. De további motivációként azt látod, hogy az osztály-/csoporttársaid is bővelkednek abban, amiben te szűkölködsz.

aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem az hatarozna meg hogy szuz e vagy se.
aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyan is szar az ágyban akinek sok nője volt...
aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
Olyan hülyeségeket írtok. Azért mert valaki szűz lenézni kicsit durva dolog. Függetlenül attól, hogy felnőtt-e vagy sem. Ez az ő választása és tiszteletre méltó, hogy nem csak az jár az eszébe, hogy szexeljünk szexeljünk mint a mai generáció. Mire 30 évesek lesznek ezeknek a nőknek olyan vaginájuk lesz mint egy 60 évesé. Elhasznált cafat. Senkinek nem kellenek majd. Én már láttam ilyet amikor egy 18 centis pénisze ugrál a vaginába. Elég undorító látvány. Én teljesen megértem ezeket az embereket akik még szüzek 25-30 fölött. Ha szűz vagy ne keress, menj el egy K**hoz az majd kicsavar rendesen aztán utána mehet a csajozás. Attól nem kell félni, hogy meglepődik majd mert ezek a nők már mindent láttak.
aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Semmi gáz nincs benne ha még szűz.

Mindenki szűzen kezdte. Majd segítek neki tapasztalatokat szerezni. :)

szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom lányok, fiúk mit akartok belemagyarzni - ha nagyfiú korban szűzike a pasi, ő nettó béna, nincs hozzá érzéke. Lehet tanítani, de azért attól is függ, hogy mennyire fogékony 🤔
szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%

Itt van a gyakorin egy férfi aki szűz pedig nem kamasz már.

Írt már levelet egyszer egy témával kapcsolatban és nekem az jött le hogy nagyon zárkózott.

szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!