Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, életemben nem csókoloztam,nem hogy szexeltem volna. Ez az egész kezd számomra zavaró lenni, azon is gondolkodtam, hogy keresek magamnak partnert hozzá. Szerintetek hülyeség az egész vagy ne is foglalkozzak vele?

2020. szept. 6. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És eddig miért nem gondoltál erre?
2020. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezt te tudod. Nem rossz ha szerezel szexpartnert vagy akármi, de szerintem ha ennyire nagy benned az akarás csalódni fogsz mert nem úgy fog kinézni ahogy te akarod most nagyon. Nem fogja megközelíteni azt amit elképzelsz és ami fog történni. Szóval inkább én ezzel az akarással kezdenék valamit utána pedig választani hogy mit is szeretnék pontosan. Kapcsolatot vagy szexpartnert? :) 22/F
2020. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan keress, vagyunk páran akik kisegitenek ebben. 🤭😉

F

2020. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

miért ne kezdhetnél el most ismerkedni? partnert/párt keresni?

eddig mi gátolt ebben?

2020. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg párkereső oldal van. Hajrá!
2020. szept. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz? Jó neked, hogy egy fiúval kipróbálod, aztán lesz ami lesz, vagy van egy ideális képed, hogyan kéne ezeket a dolgokat megélni? Fontosak számodra ezek az élmények, vagy csak át akarsz esni rajta, és nem jelent semmit igazán? A kíváncsiságod erősebb, mint az ideális vágyad miatti várakozás?
2020. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mióta gondolkozol ezen?
2020. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Eddig több okból nem mertem ismerkedni, de kezdem magamat ezeken túltenni.Igen, lehet, hogy párkapcsolattal kellene próbálkoznom, és a hülyeségeimen túllépnem.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. szept. 6. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2020. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmiről nem maradtàl le. Ne erőltesd, majd jön magàtól.

A szexpartnert meg felesd el, az kiéhezett vénlànyoknak való.

Keress normàlis kapcsolatot, abban jön magàtól minden.

2020. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!