Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-45 éves férfiaknak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-45 éves férfiaknak mennyire a vonzó a kb 25 éves korosztály?

Figyelt kérdés
aug. 29. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20 alatt is bejönnek néha, de 20-25 nagyon vonzó.
aug. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a 15-16 évesek jönnek be leginkább.
aug. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nemrég volt két 25 éves kolléganőm. Aranyosak, csinosak, szépek voltak, de egyiktől sem jött rám a kangörcs. Nem olyan kiforrottak és nincs bennük olyan szexualitás, mint a korosztályom nőiben.
aug. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Friss hús! Mindet meg kell dugni!!
aug. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nagyokat tudnánk szexelni egy ilyen korú nővel, az biztos. Meg lehet, hogy jókat beszélgetnénk, hülyülnénk, de nagyjából ennyit tudok elképzelni. Egyedül nevelem az egyik gyermekem, több gyermeket meg már nem szeretnék, így valószínűleg komolyabb dolog nem lehetne, szóval ilyen szempontból nem vonzó.
aug. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon. Minden téren....bármit megadnék egy ilyen korú lány kezinunkájáért.
aug. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Megmutassam? :D
aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szexben a legjobb párosítás, a 25 éveseket már nagyon meg kell dugni, elélveztetni, ebben jók a 40-es férfiak.

Nyilván a mindennapi életben nem illenek össze és később már nem feltétlen jó a 20 év különbség.

aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rex Hunter ***** válasza:

Nagyon vonzó, mert sajnos a mi korunkban sok nő már elhanyagolja magát és ha kapcsolatban van, akkor ez miatt akár ki is hűl a dolog. Oda lesz a régi tűz és szenvedély. Én rendszeresen sportolok (kondi, futás, úszás) és mai napig nagyon jó formában vagyok. Jó hatással van a

libidóra is. Nem tagadom örülnék egy ilyen korú csinos lánynak, akivel akár együtt edzhetnék és sokat is szexelnénk mindenfelé! 44/F

aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!