Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy smaci és tapi közben annyira felizgultatok, hogy nem tudtátok visszatartani és a gatyába élveztetek? A lány tudott róla? Ha igen akkor mit szólt?

Figyelt kérdés
aug. 26. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, és nem hinném, hogy túl sokan képesek lennének ilyenre. Max. előváladék jöhet ha nagyon beindul az ember, de elélvezni fizikai inger nélkül éjszakai magömlésen kívül még sose sikerült életem során.
aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Én inkább nehezen elélvező vagyok, de biztos, hogy történt már ilyen a világban.
aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen nem volt, de lingam masszázs közben már sikerült a legelején ellőni a patront...
aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ujjazás közben élveztem a gatyámba. Nem szóltam a lánynak.
aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen szerintem csak a mesében van. Mmint en is hallottam ilyet h srac csak meglatott egy csajt es gatyaba elvezett 2-szer egymas utan. Akkor se hittem el
aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


Itt tapiról volt szó, nem pedig arról, hogy csak meglát egy csajt!


Én élveztem a gatyámba, több alkalommal is. Mindig tudta a lány: érezte, vagy látta rajtam.

Soha nem szólt egyikük sem rosszat, mosolygott, nevettünk és ennyi.

Direkt is volt olyan, hogy a gatyámba élveztem.

aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik pasim első alkalommal csókolózás közben, amikor farmeron keresztül megfogtam a farkát, elélvezett. Akkor nem mondta el, de később amikor már szorosabb lett a viszony, igen. Egyébként 30 éves elmúlt már akkor. És a többi alkalommal egyáltalán nem sült el hamar, úgyhogy szerintem csak a tilosban járás adta azt a plusz izgalmat neki, amiért ez így alakult.
aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, de a barátnőm rendesen benedvesedik amikor megujjazom a feszülős fényes rövidnaciján keresztül. Ez nálam a ráhangolódás, ami felizgat és amitől feláll, de még nem megyek el tőle
aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyitól sosem mentem el, hogy smároltam. Viszont ha közben én is simiztem a csajt, ő is simogatott, tapizott, magyarán rendes előjáték volt, és nadrágon keresztül simogatott volt hogy nem bírtam visszatartani. Főleg ha ez hosszabb szex nélküli időszak után történt meg. 22F
okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!