Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában a kevésbé szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a kevésbé szép hölgyek szeretik meghagyni a teljes punciszőrzetüket?

Figyelt kérdés
Nem netes fizetett modellekre gondolok akik pénzért kifejezetten a tartalom miatt hagyják szőrösen, hanem valós szép nőkre értem a kérdést

#szőrtelenítés #Csupasz puncii
aug. 26. 15:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#10

Értelek, én is csak beszélgetek.


Lehet durván hangzik az igénytelenség, de szerintem magára igénytelennek mondható az aki csak azért nem szedi le mert nincs ki miatt, nem pedig önmaga miatt hagyja meg.

A birkaszellemet is mondhatom finomabban, de annak is ugyanaz lesz a lényege: nem maga miatt szedi le, hanem mert barátnők is leszedik, és akkor viszi az embert a közösségi hangulat.

aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10# te egy természetes szépségű hölgy vagy és ezért érint téged érzékenyen az általánosító hozzászólás?
aug. 27. 11:27
 13/19 anonim ***** válasza:

"Értelek, én is csak beszélgetek." 👍


A kifejezésekről picit árnyaltabb a véleményem. Nem azt kifogásolom, hogy túlzó, vagy nem szép, hanem a moralizáló mögöttes jelentésük. Ha valakivel szemben az igénytelenséget, birkaszellemet említed, garantáltan személyeskedés felé fog terelődni a beszélgetést.


Ráadásul nagyon leegyszerűsítő és így nem is igaz. Ha önmagára igénytelenségnek nevezzük, ha valaki csak akkor szőrtelenít, ha mások is látják, az feltételezi, hogy csak a szőrtelenített punci az igényes. Hogy mi igénytelenség, valójában értékítélet függvénye.


Ugyanígy, ha a közösségi befolyás hatására kezd valaki szőrtelenítésbe, az nem jelenti azt, hogy kizárólag csordaszellemből teszi. Valójában érik behatások jobbról, balról, a közvetlen társak viselkedése pedig egy nagyon erős referenciapont, de nem az egyetlen.

aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"10# te egy természetes szépségű hölgy vagy és ezért érint téged érzékenyen az általánosító hozzászólás?"


Nem, férfi vagyok.

aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem, a kérdésben említett nem igazán szép, de természetes "hölgy" az én vagyok, a 10-es beszélgetőpartnere. :) De "ismersz" már betéve, beszélgettünk ezerszer. :)


#13

"Hogy mi igénytelenség, valójában értékítélet függvénye."

Ez pontosan így van.

Én csak arról beszélek, mikor valaki ellenkezően cselekszik mint ahogy vélekedik.

Szőrtelenítéspárti, de elhanyagolja mert hát úgysem látják. Vagy nem igazán foglalkoztatja a szőrtelenítés, de szedi mert körülötte mindenki szedi.

aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"valaki ellenkezően cselekszik mint ahogy vélekedik. Szőrtelenítéspárti, de elhanyagolja mert hát úgysem látják."


Na ez a megfogalmazás nagyon tetszik. Az igénytelen kifejezéssel még így is óvatosan bánnék a terhelt jelentése miatt, de ha valaki szerint a szőrtelenítés alapvető, mégsem teszi meg önmagáért, akkor a probléma kategorizálásával teljesen egyetértek.


"nem igazán foglalkoztatja a szőrtelenítés, de szedi mert körülötte mindenki szedi"


Ezt viszont még mindig árnyalnám. Az, hogy olyan dolgokat is megteszünk, amiket magunktól nem tennénk, hogy megfeleljünk sokkal természetesebb jelenség, mint sokan bevallanák magunknak.


Én birkának azokat szoktam nevezni, akik a konkrét meggyőződésükkel is szembemennek, vagy ami még rosszabb, ha simán lecserélik a meggyőződést is. Ha valaki nem vágyik szőrtelen puncira, de azt sem akarja, hogy az öltözőben övé legyen az egyetlen szőrös, az nekem még nem ez a kategória.

aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy végre sikerült úgy kifejeznem magam, hogy azt lehessen érteni amit mondani szeretnék :D

Nem vagyok formában kommunikáció terén úgy látszik. :)


A másikat is írtam már korábban, hogy akkor mondjuk közegnek, közösségi hangulatnak. És így már nem félre érthető.

aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok formában kommunikáció terén úgy látszik. :)"


Dehogynem, jól nyomod. :)

aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én imádom a szőrös lányokat, nőket. Sőt! Szinte minden vágyam, hogy ilyen partnerem legyen!


36/F

aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!