Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi vesz rá egy 30 év feletti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vesz rá egy 30 év feletti (szép)nőt, hogy 18-20 éves fiúkkal jöjjön össze?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy a tini éveiben bátortalan volt és most akarja pótolni ezeket?


Önbizalomhiány?


Minden korabeli férfi elköteleződéssel ''zaklatja''? (Amit mondjuk a mai világból kiindulva kétlek)


Mert oké, toljuk feljebb mindkettőt 10-el, és kapunk egy 40-es (elvileg) érett nőt, és egy 30 éves, már férfit. Azt mondom ez teljesen más tészta.


De a kérdésben említett életkorokat nézve csak nekem nagyon nevetséges ez ha ilyet látok egy nőtől?


(Voltam együtt én is 10 évvel idősebb nővel, kapcsolatban is, csak nem 18 évesen)



aug. 20. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mert ők tetszenek neki. Azzal van 18 felett, akivel akar.
aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
A fiatalabb férfi veszi rá. Szinte mindig 😎
aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Izgatja a tudatát hogy fiatal husinak kell az érett puncija. Nekem is volt 23 évesen 16 éves pasim. Izgatta a fantáziámat hogy felnéz rám pedig lélekben én is kislány voltam.
aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Még az a jó hogy nem te rád kell hallgatni.

Ha szeretik egymást akkor hadd legyen úgy.

De ha érdekből vannak együtt akkor is hadd csinálják.

Azt nem értem hogy te is meg még sok ember miért gondolja azt hogy csak úgy a jó ahogy ő szereti???

aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Lelkileg passzolunk,vele tudok eddig a legmelyenben elbeszelgetni az osszes parkapcsolatom kozul. Kulsore is tetszik. Minden passzol.
aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem semmi hogy az összes válasz le lett pontozva.
aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3-as


Még ez is más. Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem egy 21 éves csajjal. De itt már duplázódik a korkülönbség lassan, amit szánalmasnak találok kapcsolat és kalandozás témában is.


Szerintem legalábbis vannak az egészséges korkülönbségek, meg van ez. Amikor az egyikük túlságosan fiatal még a másikhoz. Tehát az idősebb fél van annyira lemaradva a korabeliektől, hogy az egész élete az ilyen pótolgatásokból áll.

aug. 20. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

Engem az venne rá ha kva jó pasi lenne a 20 éves mivel csak az jön be

35 felett nekem kuka egy férfi mivel csak a fiatalok jönnek be

aug. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas!
aug. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
15 évesen megvolt a 36 éves biosztanárnőm
aug. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!