Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim miért szereti jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért szereti jobban a popsimat mint a puncim? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szereti dugni. Sokat nyalja sokat nyulkál bele.

Ha rá szólok hogy elég legyen mert kellemetlen és fáj megsértődik mint egy gyerek akitől elvették a játékát.


aug. 24. 07:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10. Te eltudod engedni magad mellette?

Én néha feszéjezve érzem magam.

Előfordult olyan is hogy ha tudtam együtt leszünk nem ettem vagy ha ettem is csak kicsi könnyű ételt nehogy gond legyen.

Az állandó beöntés és tisztítás sem opció mert félek hogy valami bajom lesz tőle. De ez sem normális hogy mindig készen kell állnom és még wczni sem merek. Nem használunk gumit és nem szeretném hogy valami baja legyen. Így próbálok tiszta maradni belül.

aug. 24. 11:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10 es vagyok, hát neh augy érzem magam mintha valami szexjáték lennék neki, ez bejon, de valamikor zavaró is😅

Én elfogadtam a helyzetet, szeretem ezt csinálni, de tény hogy sokszor már kicsit sok...

Alapból egészségesen eszek, de ha tudom hogy nagy alkalom lesz akkor csinálok beöntést, de ő általában inkább belenyúltam a fenekme, vagy belenyal, néha kicsit túlzásba esik azzal hogy mindenfélét fel akar dugni nekem...

A lényeg hogy elfogadom ezt, a és popsizas miatt cserébe sokmindent megtesz😊😅

aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12 "a popsizas miatt cserébe sokmindent megtesz😊😅"


Mikre gondolsz?

aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Beteg a csávód! De te még hülyébb vagy ha nem hagyod ott!

Nem az análról szól a szex azoknál sem akik állandóan élnek ezzel! Hanem szex végén az élvezés előtt teszik oda és/vagy menszesz idején. De csakis a nő örömére!

aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd én dugom a puncid helyette..
aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Latens meleg
aug. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!