Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim miért szereti jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miért szereti jobban a popsimat mint a puncim? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sokkal jobban szereti dugni. Sokat nyalja sokat nyulkál bele.

Ha rá szólok hogy elég legyen mert kellemetlen és fáj megsértődik mint egy gyerek akitől elvették a játékát.


aug. 24. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert szűkebb és izgalmasabb.
aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok nem hiszem hogy a puncim ne lenne olyan szűk hogy ne élvezze.

Persze a popsi szűkebb. De ez már akkor is beteges.

Néha belefér az anál de állandóan?

aug. 24. 08:14
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Mondd meg neki, hogy ha análozni akar, akkor dugja meg a haverját, segge annak is van! És szerintem keress olyan pasit, aki a női nemiszerveket szereti.

47/F

aug. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Különlegesebb a popsid sokkal jobb izgatóbb érzés azért szereti.
aug. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Mert egy fixált kis pöcs, aki a popsiddal megkapta a vágyott kis játékszerét.

Férfiként írom, hogy nagyon jó az anál, de csak a szexuális élet megfűszerezésére, nem elsődleges célként.

Az meg, hogy akkor is erőlteti, amikor neked fáj és még meg is sértődik, ha szólsz, igazi parasztság. Egy öntudatos nő az ilyen alakot páros lábbal rúgja ki.

aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a popsid egy olyan nagy extra számára , amivel nem tud be telleni egyenlőre .

Én azt mondanám , beszélj a pasiddal erről és kössetek kompromisszumot , ha lehet .

Ne csak a popsidat szeresse , mert az úgy nem a kerek egész , csak egy részed a sok más , értékedből .

A másik pedig , igen is értse meg és fogadja el ha szeret téged , ha neked a popsidba nem jó és fáj , akkor hagyja abba !

Örüljön neki hogy egyáltalán megengeded neki , hogy a popsidba is be tegye .

Én is ki akartam próbálni , milyen popsiba be vallom őszintén , de nekem egy nő sem engedte , amit megértettem és el kellett fogadnom .

Párom sem engedte soha , még a kapcsolatunk elején sem , mikor is még nagyon is égetett bennünket a szerelem tüze .

Én örülnék a pasid helyébe nagyon , hogy egyáltalán megkaphatja tőled a popsidat is .

Ettől eltérően én azt mondom , egy férfi továbbra is a ( puncit ) szeresse dugni leginkább .

aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja, mert fejben még tényleg gyerek. Megmondod neki, két választása van: vagy összekapja magát vagy nem lát többet.
aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Popsiba tényleg jobb sokkal finomabb és szabadabb érzés megértem a pasidat biztos fantasztikus feneked lehet!
aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Szereti a nutella szagot és az ízét.
aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is így van amikor csak lehet popsiba akarja amióta kipróbáltuk...

Neha zavar hogy állandóan belelnyul vagy belenyal a fenekemben

23l

aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!