Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vannak olyan lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak olyan lányok, akik nem szeretik az előjátékot?

Figyelt kérdés
A pasikat sem tudom érteni, de lányként nem fáj úgy?
aug. 23. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor csinálom ezt, ha gyorsan le akarom zavarni a menetet és semmi hangulatom hozzá, tudom, hogy később sem lesz. Illetve hosszas kínlódással lehet, hogy nedvesednék, de az orgazmus ott és akkor és azzal a személlyel éppen esélytelen.

Persze, baromi kellemetlen szárazon és úgy, hogy kb. számolgatom a perceket, de mivel totál szűk vagyok akkor (izgalom hiányában), ezért nagyon rövid idő alatt eldurrantak ilyenkor a partnereim.

Sajnos vannak ilyen 3-4 hónapos periódusaim, amikor egyáltalán nem kívánom a szexet (még szopni sem akarok), de nem opció, hogy a pasimat mindig elutasítsam, néha be kell vállalni és jobb túlesni rajta 5 perc alatt, mint napokig hallgatni a rinyát, hogy de mikooor?

aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az előjátékot, kapni is meg adni is. De amikor én kezdeményezek és orálisan kényeztetem a partnerem annyira felizgulok és nedves leszek, hogy csak ráülök.
aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretem az előjátékot, nyilvánvalóan élvezetes dolog. Viszont nekem megy anélkül is, ha gyorsan akarjuk csinálni (pl. nyilvános helyen), vagy ha már eleve nagyon fel vagyok izgulva mielőtt nekikezdenénk. Olyankor van, hogy a lényegre akarok térni rögtön.
aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyessel totál együttérzek.
aug. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!