Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ilyenre tényleg van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ilyenre tényleg van igény?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm a napokban ajánlatot tett (nem itt) hogy a használt bugyimat adjam el neki nagyon jó pénzért.

Én azt hittem hogy csak viccel, és annyit mondtam neki hogy akkor már csináljuk úgy, hogy abban a bugyiban izgatom magam, majd ha végeztem azt fogom elküldeni neki.


Azóta meg van őrülve, és komolyan vette... Viszont én sem tudok szabadulni ettől a gondolattól, mert izgatna ha utána arra a bugyira masztizna, és fel is venné nekem videóra.


Ilyenre tényleg van igény, vagy csak mi vagyunk túl betegek?


aug. 23. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Külön honlapo is vannak. Googleben keress rá magyarul és angolul is.
aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Van rá igény igen. Bizonyos körökben... én reménykedem benne hogy ez a perverz, elfajult, beteg szubkultúra csak szubkultúra... és a 99.9999999% normális... de nem tudom...

Add el a bohócnak, ha ennyi esze van hogy megvegye!

aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!