Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális vágy mindenkinél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vágy mindenkinél eltűnik egy hosszú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez már a negyedik párkapcsolatom, mindegyik legalább 2 évig tartott. A jelenlegi párommal előző hónapban lettünk 3 évesek.


A probléma ugyanaz most is, mint a korábbi kapcsolataimban: körülbelül 1 év után nekem már nem öröm a szex a másik személlyel, hanem feladat.


A kapcsolatok elején a szexuális izgalommal is minden rendben szokott lenni, viszont ahogy telik az idő, úgy az is teljesen eltűnik.


Szeretnék családot, gyerekeket, de így rettegek belevágni, mert ha az egész szexuális vágy 1 év után eltűnik az adott személy irányába, akkor nem tudom, hogyan élhetnék le több évtizedet a másikkal


aug. 23. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el elég rossz érzés a másik félnek. Én ebben vagyok, és egy jó ideje tart már ez a helyzet. Elég frusztrált érzés... F.
aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem törvényszerű. Vagy te vagy ilyen típus, vagy csak eddig nem a megfelelő párokat találtad meg.

Mindenesetre olyannal akivel pár év után már nem érzed, hogy ő életed párja vele semmiképp ne alapíts családot.

aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És mi változott az együttlétek kapcsán? Mit csináltok máshogyan? Olyan nincsen, hogy egyik napról a másikra már nem jó érzés vagy akkor eleve nem is vonzott annyira ez az illető vagy az az előtti és csak az újdonság érzés miatt szexeltél vele, nem pedig azért mert tényleg jó is lenne. Még csak gyerek sincs, szóval ezt is ki lehet zárni.


Szerintem eleve nem is jó emberekkel jöttél össze vagy ha egyik sem, akkor veled lesz a baj, a fejedben lévő dolgokat meg csak te tudod helyre tenni. Egy párkapcsolatban a szex létfontosságú, az már régen rossz, ha bebeszéled magadnak, hogy ez csak egy feladat, mert nem az. Van hogy kevesebbet szexeltek, van hogy többet, mindkét félnek vannak bizonyos igényei ennek kapcsán, amit a másik kielégít, mert különben egyoldalú a dolog.


Gyereket, meg házasságot így felejtsd el.

aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik el feltétlenül. Nálam már 30 éve tart
aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kapcsolatból menekültem el férfiként és az új párommal már 5 éve tart a kapcsolat de olyan izgató mint az elején!
aug. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!