Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők, hogy viselitek a test változását?

Figyelt kérdés

Azt hogy öregszik a másik fél, ráncosodik, hízik, nem annyira ad magára, mint a kapcsolat elején.

Pl. kapcsolat elején minden együttlét előtt borotvált mindent is, kapcsolatban már ez havi 1x ha megtörténik.

Marad a kapcsolat, vagy kerestek mást?

Nő és férfi vélemény is érdekel.


júl. 3. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Az öregedés ellen nem lehet .it tenni. Néha az is megesik, hogy felszalad pár plusz kiló.

De az nem oké ha valaki kevésbé ad utána már magára, vagy nem szőrteleníti magát. Nyilván ez maximum csak drasztikus esetben szakítóok szerintem, de attól még nem szabadna így lennie.

júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Maradhat. Nem szeretem a mű nőket!


Többre tartok egy picit már ráncosodó, enyhén meghízott, természetes lógó mellű, szőrös puncijú 40-es nőt, mint egy tizenévvel fiatalabb kikent-kifent műtyúkot!


44F

júl. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Sehogy

Ugyanolyan kemény a guminőm mint 10 éve 🤣

júl. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vele öregszem én is,sőt, ő nagyon is jól tartja magát, főleg hozzám képest. F
júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Még jobban tetszik mint mikor megismerkedtünk, rajongunk egymásért. Két gyerek után a punci már nem olyan, orgazmusa, libidója alig van, mellét inkább hagyjuk, ráncos itt-ott, de nem szedett magára nagyon ami nagyon nem mindegy ès a segge is kerekebb. Imádom, jobban kívánom most mint 10 éve.
júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Ha a fent írt eset előfordul kilépek a kapcsolatból, erre nincs szükségem.
júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Együtt öregszünk ami természetes. Mindketten adunk magunkra nem vagyunk kövérek vagy ápolatlanok. 20ev után is a férjem számomra a FÉRFI.
júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A test változik, az természetes. Az, hogy valaki ne adjon magára, és igénytelen legyen, az nem korfüggő. Én se vagyok olyan feszes és fitt, mint fiatalon, és az asszony se, pláne két gyerek után, de igyekszünk karban tartani magunkat. Nem lettünk igénytelenek egyáltalán, csak mert elhagytuk a negyvenet.
júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy tetszik a feleségem 2 gyerek után is. A mellei kicsit lógnak, a puncija tágabb, de nekem bejön. A libidója kisebb, viszont a szex tartalmasabb és nagyobbakat élvez, mint fiatalon. 39f / 39n
júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm duci volt, mikor össze is jöttünk, kifejezetten bejött így. Azóta még hízott bőven, ami szintén nem zavar. Viszont van, amit észreveszek rajta, és legbelül zavar azért: mellei lógtak az elején is, de valahogy olyan feszes, fiatalos hatása volt. Mostmár megereszkedtek jobban neki úgy, hogy a mellbimbók lefele kezdenek nézni, valahogy úgy "löttyedtebb" lett az egész, tudom, csúnya szó, de ez az igazság. A nyaka, és az arca elkezdett ráncosodni sok helyen. Mindez még 30as éveinkben.
júl. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!