Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ha nagyon szaraz a puncim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha nagyon szaraz a puncim?

Figyelt kérdés
Nehezen nedvesedek ,ha magamhoz nyulok akkor is szaraz

2021. aug. 29. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus vagy, van ilyen.
2021. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a síkosító. Használd bátran
2021. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, ilyen típus vagy. Max szólsz a partnerednek hogy nem miatta van. Legyen nálad síkosító és akkor azzal menni fog a szex meg a maszti is:)
2021. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom praktikusabb lenne ha nedvesedn3l rendesen de hát ez van nem hiszem hogy annyira nagy gond. De attól még ugyanúgy élvezed ha sikositoval csináljátok?

Nekem két barátnőm volt az első az pont optimálisan nedvesedett, nagyon hamar és se túl kevés se túl sok nedv nem volt. Élvezet volt nyalni. A második az nagyon nagyon nedvesedett, ami szintén jó de nem annyira jó nyalni a rengeteg fehér nedvet. Jó lehet mondani hogy b*zi aki nem szereti stb, de azért van amikor már sok. Szóval nekem nem lenne bajom veled.

2021. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha fiatal vagy, gyakorolj, be fog indulni, ha el tudod engedni magad. Ha idősebb vagy, menopauza körüli, jó a síkosító
2021. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Aki lepontozott az privátban kifejtheti hogy miért...

4es voltam

2021. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagyon rossz kapcsolatom, inkább a félelem tartott össze, mint a szerelem. Alig nedvesedtem, állandóan síkosítózni kellett, de úgy is néha kellemetlen volt, pedig nem volt extrém nagy mérete. Új párommal eleinte nehezebben nedvesedtem, de ahogy telt az idő, magamra sem ismertem. Nagyon kívánom, gond nélkül, meglepő mennyiségben nedvesedek, főleg orgazmus után. Sosem fáj, pedig neki lényegesen nagyobb is. Szóval lehet, hogy neked is jön majd még egy olyan férfi, aki ezt kiváltja belőled. Kis türelem, eleinte esetleg síkosító.
2021. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sterling.archer ***** válasza:
Nem az. Mindenre van megoldas. ^^
2021. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem túl jó, de ez van.
2021. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!