Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért igénylitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért igénylitek a nagy péniszt ha a legtöbb férfinak 13-15 cm?

Figyelt kérdés
Sokat hallani hogy 16-19 cm az ideális itt a nőknek, de a legtöbb férfi farka 13-15 cm, és a nagyobb méret sokkal ritkább. Akkor miért ilyen nagy az igényetek?

aug. 22. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi köze az igénynek a kínálathoz?

Nem véletlen a 70-30 vagy 80-20 szabály. Hogy a nők 70-80%-a a pasik 20-30%-val dugna. Pont annak a 20-30%-nak van még az ideális 16+ centi

aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Történelmileg úgy emlékszem, van háttere, hogy a nagyobb péniszű harcosnak nagyobb vadászerőt tulajdonítottak. Aztán ez az elv azóta is velünk maradt.

Nőként nyilatkozva, szerintem egyedfüggő, hogy kinek mi jön be. Elég nagy merítésből tudok nyilatkozni (200+), nekem személy szerint a vastag, közepes méret jön be. Mondhatjuk, hogy a vastag, eres fütyi a fétisem. Sokkal jobban lehet szopni, anál is jobb vele, én egy ilyen fütyi tulajdonosához mentem hozzá. Mondjuk én személy szerint szeretek durvulni, és az nagyobb méreteknél nem esett jól.

Voltam sooszor nagyobb farkakkal is, ebből a legrosszabb a nagy, 20 cm körüli vékony farok volt. Az csak rontott nyilván a helyzeten, hogy a tulajdonosa mintegy ékszert hordozta és tette ki a mérete miatt. A technikája is gyenge volt emiatt, magával volt elfoglalva..

Szóval ez egyénfüggő. Az a fontos, hogy anatómiailag milyen pontokat érsz el és a vastagság sem megvetendő.

aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10%
#12 🤣🤣🤣 200 után de még 50 után is elhiszem hogy a nagy és vastag kell. Még olvasni se olvastam ekkora r!bancról mint te
aug. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!