Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért igénylitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért igénylitek a nagy péniszt ha a legtöbb férfinak 13-15 cm?

Figyelt kérdés
Sokat hallani hogy 16-19 cm az ideális itt a nőknek, de a legtöbb férfi farka 13-15 cm, és a nagyobb méret sokkal ritkább. Akkor miért ilyen nagy az igényetek?

aug. 22. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert akik itt ezt irogatják, mind pasik.
aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ezeknek a válaszoknak a legnagyobb részét fiúk (direkt nem férfiakat írtam) írják. Aki nő, és azt mondja, hogy neki 18cm fölött jó csak, az is hazudik. Ezt nőként írom.
aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Saját nevemben tudok csak nyilatkozni.

Nekem jobb a nagyobb mert szeretem jó mélyen érezni magamban. Teljesen a méhszájamig.

Ezt nem tudja megadni egy 13centis farok.

Tudom mert a pasimnak kb.akkora van és semmit nem érzek belőle.

Előtte volt olyan aki ék 17-18 centi volt és igen is jobb volt a szex.

aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3

Pedig azt mondják nem a méret a lényeg hanem a technika.

aug. 22. 16:43
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Tök mindegy, akármekkora dákód van ha 5 év kapcsolat után nem fogja már foglalkoztatni a csajt.

Sőt lehet annyi idő sem kell neki.

Futó kalandokba meg ki nem sz@rja le, csak élvezd azt pá.

Ne forogj ezen a témán ennyire.

Nekem sincs lókolbászom, ha nem elég az asszonynak majd veszünk gumifaxt.

Eddig még mindenkinél jó volt.

aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert a bvziknak szorulása van a nők pedig nem tudnak leszopni rendesen egy 13 centiset se🤣
aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

1)nem élvezetes a kicsivel, nem sokat érzek belőle. Nálam nem működik, hogy akkor mindig majd nyaljon, vagy pláne ha nem is szeret nyalni, akkor mindig ujjazgasson főleg, ha még abban is iszonyú béna.

2)nem tudom, milyen statisztika szerint 13-15 centi az átlag, én több, mint 10 pasival voltam, amiből 2-nek volt ekkora (14 illetve 15 cm), az összes többinek mind nagyobb. Igen, megméregettem nekik, kíváncsi voltam igen, megengedték mind.

Lehet, hogy kicsi, törékeny, alacsony csajoknak bejön a kicsi, én azért magasabb vagyok, meg közepes testalkat.

aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
10-15 férfiból nem lehet megállapítani mekkora a legtöbb pénisz. Kb az összes kutatás szerint max 15 cm az átlag, és nem nagyobb. A 16-17 centi pedig nem sokkal nagyobb, és még mindig ritkább mint a kisebb.
aug. 22. 18:33
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Elég ha nem a szeméremcsonttól mérik, hanem mellé tesznek egy vonalzót. Úgy nekem is 19 cm lesz a 16ból egyből XD. Még a 16 sincs bent tövig mikor a barátnőmnek remegős orgazmusa van pedig befér neki....

Vastagság rá lehet gyúrni jelqing Pl

aug. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem igénylik, leginkább a média alázza, szivatja férfiakat ezzel, a férfigyűlőlet nevében.
aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!