Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek miért - bocs -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek miért - bocs - kakaszagú lent, még közvetlen tusolás után is?

Figyelt kérdés

Főleg kutyapózban üt ki, de nagyon rossz. Nem igénytelen, és ad magára.

A másik nagy kérdés, hogy- hogy ne érzi saját magán? Lehet van valami baja és a záróizmok nem úgy működnek neki?

A legutolsó kérdés, hogy hogy lehet erre felhívni valakinek a figyelmét anélkül, hogy megbántódna?


Nekem pl exem rám szólt már, hogy büdös vagyok, ha mondjuk meló után akartam akciózni, én nem is sértődtem meg rajta, de egy nő lelke azért más.


aug. 22. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én simán el tudom képzelni, hogy nem mossa meg ott. Rendelkeznek emberek rossz higiéniával. Azt hiszi, lefolyik ott a víz, és ennyi...


Szerintem nem jöhetsz ki jól belőle, és szakítás kellene.

aug. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szappanos szivaccsal rendesen sikálja meg a farpofák között magának,ennyi a titok. Kellemetlen érzés de ez szagtalanít mert kidörzsöl mindent a bőr pórusai közül. Hogyan mondd meg neki? Segglyukszagod van életem,csutakold már le magad rendesen ott is légy szíves.
aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
6%
Az orvosok szerint a végbélnyílást sem szabad vegyszerekkel, szappannal, tusfürdővel mosni, megvan a saját bakteriális flórája. Kizárólag vizet ajánlanak rá. És igen, attól még nem marad szagos. Ne terjesszetek légyszi hülyeségeket.
aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2-es,vagyis kérdező:

Képzeld azt,hogy kintről jön😂😂


Amúgy, mondd meg neki sztem,hogy kellemetlen illatú ott lent. Más értelmes ötletem nincs.

aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem mosakszik meg alaposan ..

Sajnos ez igénytelenség és ezekszerint kitörölni se törli ki rendesen..

Szolj Neki ovatosan tapogatózva hogy mi a helyzet..

Sajnos igy neked is elmehet jó időre a szextől a kedved ő meg lehet nem is érzi mert lehet nem annyira jó a szaglása..

A lenyeg jelezd neki mindenképp.

aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztosan ez a gond, a farpofák közé csak befolyatja a vizet. Oda is tusfürdő kell, mert a szag a víztől nem múlik el. Tapasztalat. :) Plusz a végbélnyílás külső részét is meg kell mosni.
aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!