Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmnek miért - bocs -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek miért - bocs - kakaszagú lent, még közvetlen tusolás után is?

Figyelt kérdés

Főleg kutyapózban üt ki, de nagyon rossz. Nem igénytelen, és ad magára.

A másik nagy kérdés, hogy- hogy ne érzi saját magán? Lehet van valami baja és a záróizmok nem úgy működnek neki?

A legutolsó kérdés, hogy hogy lehet erre felhívni valakinek a figyelmét anélkül, hogy megbántódna?


Nekem pl exem rám szólt már, hogy büdös vagyok, ha mondjuk meló után akartam akciózni, én nem is sértődtem meg rajta, de egy nő lelke azért más.


aug. 22. 15:58
1 2
 1/16 anonim válasza:
54%
Öcsi a tusolás meg a "kimosás" között elég nagy különbség van..
aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor ezek szerint sose mosná ki? Az azért elég fura lenne.

Mert minden alkalommal érzem.

És már szexelni sincs kedvem.

Mert más lenne úgy szexelni büdösben, hogy tudom kintről jön be az ablakon, vagy tudva azt, hogy előttem jön közvetlen.

aug. 22. 16:03
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem mossa ki szerintem. Más magyarázat nincs rá...
aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Szappannal és meleg vízzel meg kéne mosnia a végbélnyílását.

Ha sz*rszagú, akkor nem mossa meg.Akkor csak max oda folyik a víz egy kicsit.

aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pár hete vagyunk együtt, szóval régebbi időszakról nem tudok nyilatkozni.
aug. 22. 16:24
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

Csak bevizezi. Tisztálkodó szerrel nem mossa meg a fenekét.


Ami eszembe jut, hogy zuhanyozz vele. Tusfűrdővel kend habosra a testét, a fenekét is. Ujjazgasd puniba közben. Aztán mosd le a csajt, hajoltasd előre és kezd el nyalni csókolgatni a fenekét. Közben dícsérd hogy milyen szép a feneke és milyen finom.


Aztán ha tetszett neki a fenék kényeztetés, akkor máskor is az arcodba akarja majd tolni magát. Meg összeáll a fejébe az is, hogy azután csináltad ezt mikor el volt mosva rendesen.


Más nem ötletem nem nagyon van, ha finoman akarod kezelni.


De a durr bele megmondod neki se gáz szerintem. Mert besértődik 1-2 napra, viszont utána nem lesz többé budi.

aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen alkat.Van akinek a szájából jön,vagy a bőrén keresztül.
aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

#6 -ost kiegészíteném:


a punciját inkább ne kezdd el ujjazni tusfürdős ujjaiddal, mert tönkreteszi a hüvelyflórát. Punci belsejét csak tiszta vízzel mossátok.

Nem kérek privátot, pasi vagyok, egy lánytól tanultam az infókat.

aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Tanítsd meg a kicsiknek, hogy a zuhanyozás és a fürdés nemcsak elengedhetetlen tisztasági tevékenység, hanem egyben jó móka is! Tartsatok fürdőhabos, fürdőjátékos kényeztető fürdéseket is, aminek már előre örülnek a gyerekek is!
aug. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8 Az a lány is hülyeséget tanított neked.A punci belsejét SEMMIVEL nem kell megmosni, sőt, TILOS.A puncit csak kívülről szabad mosni.
aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!