Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek, ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek, ha a pasi határozottan irányít titeket az ágyban?

Figyelt kérdés

Forgat szex közben, pózt vált és egyből teszi be határozottan és dug keményen.

Húzza a hajadat, markolja a melleidet és a fenekedet. Ki veszi a puncidból, beteszi a szádba, szopat két percig, utána vissza teszi és dug keményen. Aztán ki veszi és a farkát oda csapja a csiklódhoz és ingerli egy kicsit aztán vissza,teszi és dug megint. Közben simogatja a csiklódat.


Közben mondja, hogy imádja a puncidat és hogy milyen gyönyörű vagy.


Természetesen mind ez egy határozott előjáték után ahol jól ki lettél nyalva.


Amúgy a változatos nyalást preferálják vagy a sémás nyalást mikor mindig ugyan ott és úgy nyal?


A vízszintes nyalást sokan nem szeretik csak a függőlegeset.

Viszont szintén néha gyorsabban néha lassabban szeretik.



aug. 22. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Álomvilágban élő pasit nem, Férfit igen, bár utóbbiak nem kisregényt írnak a vágyaikról, hanem cselekszenek és tudják hogy kell kommunikálni.
aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó, az apróbetűs rész cringe.


Sok nő szereti, ha iranyítják az ágyban, de erre nincsenek ilyen merev forgatókönyvek. Mindenki máshogy szereti.

aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Én pont ezt csinálom, de nem írok kisregény belőle. A való életben egy átlagos-domináns ember vagyok, de az ágyban úgy pakolgatom a csajt ahogy én akarom. És nem bókolgatok, nem dicsérgetem a punciját, ilyet a gyenge férfiak csinálnak.
aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2#-ez egy példa volt. Nyílván valaki másképpen akarja.
aug. 22. 13:19
 5/17 A kérdező kommentje:

3#


Érdekes én csináltam így az exemmel és most még is ide kiírtam.


Ha tetszik a puncija és ennek hangout akarok adni akkor kimondom.


Volt minor lekurváztam szex közben, de volt minor dîcsértem, minding amit érzek.


Azt mondok amit akarok és nem azt amit itt egy ismeretlen rattimatyi mond. Ez a dominancia

aug. 22. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
"Lányok szeretitek...?" Már itt elbuktad a dominanciát :D
aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

A hajhúzás könnyen átmehet fájdalomba (de a markolásnak sem kell sok), tehát az már nem csak simán ,,D" betű a BDSM-ből, de fájdalom okozás is, amit én speciel már nem tűrök. Minden más jöhet és szeretem: lefogás, lekötözés, határozottabb markolàszás (ami még nem fájdalmas), azt is imádom, amikor ide-oda pakolgatnak , megfogja a lábaimat és kb.a farkára húz..a puncicsapkodást sem csípem sem farokkal, sem kézzel, se semmi màssal.

Illetve, nyaljon mindig ugyanott és ugyanúgy,és a megfelelő technikával.

A keményen dugás is csak egy bizonyos pontig okés, ha háromszor-kétszer mélyre megy és fáj, az okés,de ha többször, az nem gyerebe


Érdemes szétválasztani a szadizmust a dominanciától.

aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem igen, de azért figyeljen az én igényeimre is.
aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6#


Semmit sem buktam el. Van olyan nő aki szereti, ha irányítják, dominálják.

aug. 22. 14:07
 10/17 A kérdező kommentje:

8# természetesen.


Mik a te igényeid?

aug. 22. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!