Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távol vagyok a páromtól....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol vagyok a páromtól. Szoktam neki masztis videókat meztelen vagy puncis képeket küldeni magamról. Ő ezt vagy nagyon ritkán egy egy képpel vagy egyáltalán semmivel nem viszonozza. Másnak a párja sem küld akik így vannak?

Figyelt kérdés

Rosszul esik amiért én nem kapok semmit viszonzás képpen.

Néha pedig jó lenne mert esetleg ettől jobban kívánnám vagy jobban várnám a találkozást és az együttlétet.

Mondtam már neki még mielőtt ezt irnátok.

Csak kíváncsi vagyok ki hogy áll ehhez a dologhoz.


aug. 19. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

szőrös a puncid vagy csupasz?

mekkorák a melleid?

aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Olyan vagyok mint egy meztelen csiga.

A mellem pedig akkorák ha borogatonám eltünne..

Hogy jön ez ide egyébként hogy hogy nézek ki..

aug. 19. 21:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi távkapcsolatban élünk. Van, hogy közösen masztizunk. Ha küldök neki intim képet mindig megmutatja mit vált ki belőle. Ez jól esik nyilván. Megértelek.
aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Videót, képet is kapok tőle

Közös maszti is szokott lenni


Bocsi, de sztem nálatok vmi nem kerek

aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is több barátnőmtől kaptam képet, videót, de magamról nem nagyon küldtem semmit. Soha nem is kértek ilyet tőlem és általában én írásban voltam hatásos. Volt olyan barátnőm aki mondta, hogy őt a farkam látványa csak így képen nem izgatja annyira, inkább a hangom, mosolyom, vagy ha leírom mennyire vágyok rá, miket művelnék vele épp.


Volt olyan partnerem aki a kezemről és a farkamról is akart képet, de főleg a hangomra akart masztizni. Egy másik beszélgető partner meg kifejezetten beleborzongott, ha suttogtam és mondta, hogy ne csináljam, mert nagyon felizgul tőle.


Szóval én képek nélkül is elértem a kellő hatást lehet ezért nem kértek ilyet. Persze volt aki ezt-azt kért, de inkább mást jobban értékelt.

aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nálam 2/3 vs 1/3 az arány. Vagyis az a pasim, akinek volt igénye rá, küldtem neki. Én kevesebbszer kaptam, de nekem így volt jó.
aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak szavakkal izgatnak, nők képekkel, ez az általános.

Videochatet sem szoktatok?

Úgy együtt masztizni

aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az arányoknak egyenlőnek kellene lennie. Valami van a háttérben szerintem, kérd meg, hogy küldjön Ő is gyakrabban! Ahogy leírod, azt is mondhatnám hogy kihasznál, de ne legyen igazam.
aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Rossz párod van. Én viszonoznám. Nyilván más is.
aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is alap ha küld a partnerem masztis videót akkor megy is rá a válasz videó.

Tetszik neki, és ahogy észre vettem rajta mire szexre kerül a sor nagyon be van indulva.

aug. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!