Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért tiltott a kisebb koroszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott a kisebb korosztályokkal folytatott nemi kapcsolat? Az miért rossz a fiatalabbaknak,hogy még sokszor pszichológushoz is kell menni?

Figyelt kérdés

Mi játszôdik le?

Miért nem élhetõ ki a vágy fiatalabbakkal?

Miért olyan szigorú a szexuális elleni vétség?

Meg egyébként is minden férfi szívesen beléhelyezné a bizalmàt egy 14 éves lánykába csak ez nincs kimondva!



aug. 19. 14:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert nem érettek. Sem fejben, sem érzelmileg. Nettó kihasználás, akkor is, ha adott pillanatban a kisgyerek azt hiszi, hogy ő is akarja, később megbánhatja, mert a tapasztalatlanságát és naivitását szándékosan kihasználó aberrált állat egy gyerek közelébe se kellene hogy menjen. És nem mindenki, csak az efebofil elmebetegek.
aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%
Ennyire szerencsétlen vagy, hogy nem tudsz korban hozzád illő nőt találni? Ha megtudnám, hogy a kislányomat egy ilyen beteg barom megkörnyékezi, garantálom nem tennéd a faszod többet sehová!!!
aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
73%
Kihagytad, hogy testileg fejletlen! És mindegy nekik, hogy kislány vagy kisfiú!
aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
42%
Egy 19 éves felnőtt egy 17 éves kiskorú. Ebben az esetben is pedofil az illető, kedves 10-es hozzászóló? Mert ha szigorúan a te meghatározásod szerint vesszük akkor igen. És elítélendő a pasi aki 2 évvel idősebb a csajnál. Mennyire életszerű szerinted ha egy ilyen kaocsolat büntetendő lenne? Szerinted hány ilyen kapcsolat van, ahol ekkora a korkülönbség?
aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
#14 szerinted az ilyenekről beszélt a tízes? Nem lehet, hogy egy szélsőséges példát ragadsz meg, a nagy általánosságból, amire tényleg igaz? Ennyi kritikai gondolkodás sem fért beléd?
aug. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%

"A pedofil szó egyik elterjedt jelentése a következő: "Elmebeteg bűnöző felnőtt, aki kiskorúakat és gyerekeket használ alantas nemi vágyainak kielégítésére."


Remélem segítettem.


Üdv, 3-mas."



Beteg phasz vagy te, aki magából indul ki! Keress egy orvost vagy kötelet!


Remélem segítettem.


Nem a 7-es, sőt egyik sem

aug. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
20%
Én így is beléjük helyezem.....
aug. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
66%
Én 15 voltam mikor az első barátommal úgy döntöttünk, hogy lefekszünk egymással. 10 év korkülönbség volt köztünk és 5 évig voltunk együtt. Nagyon szerettük egymást és sosem éreztem azt, hogy ez a fiú engem valamilyen formában is kihasznált volna. Nyílván nem természetes de szerintem vannak olyan esetek amik kivételt képezhetnek.
aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%

#18 de felnőtt fejjel már csak látod te is, hogy valami bibi lehet egy 25 évessel, aki 15 éves gyerekre megy rá. Elmondhatatlan szégyenérzetem lenne, igaz én nem is gerjedek gyerekekre.


Egyébként a tinikre bukás az efebofília, nem a pedofília. A pedofilok kimondottan csak pubertás előtti, 12-13 év alatti gyerekekre buknak. Persze az előbbi is káros, mert ugyanúgy a gyerek naivitását és csak a testét használják ki. Én már attól is el szoktam borzadni, mikor buliban odajönnek hozzám 30-as pasik, akik 18-20-nak néznek engem (28 vagyok), olyankor egyből az fut át az agyamon, hogy ez mennyire gáz lépés tőlük. Egy 18 évest zaklatna duplaannyi idősen.

aug. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%
Én most vagyok 25. Belegondolva, hogy mit kezdenék egy 15 éves gyerekkel… megkérdezném, hogy megy a suli? Kb ennyi. És meg lenne a véleményem arról az ismerosomrol aki ennyi idősen kamaszokkal kezd. Valami nincs rendben fejben.
aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!