Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legfájóbb mondat amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfájóbb mondat amit tudnék mondani egy férfinak?Olyat amit soha nem felejtene el még 10 év múlva se?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyány âtvert egy pasi és szeretnék neki valami olyat mondani,amit soha nem felejt el.

aug. 18. 10:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%
És ezért pontoztál le mert nyelvtanilag helytelen volt? Ez legyen a legnagyobb gondod az életben...
aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
11 Te meg az helyett hogy válaszolnál neki el kezded itt játszani a nyelvtan tanárt jól tette és én is minuszoltalak
aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%

12-es te kinek beszélsz amúgy? :D :D


5-ös és 11-es vagyok és a 10-esnek írtam a 11-es kommentemet. Most akkor kit minuszoltál és miért?

aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

🤦🏻

11: Senkit nem pontoztam semerre. Egyébként nem csak te írtad egy d-vel, ami E/3 kijelentő mód az E/2 felszólító mód helyett, hanem a 7-es is.

12: Az „az helyett”-et meg hagyjuk is.

aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ilyen apróságon veszekedni.
aug. 18. 15:07
 16/19 anonim ***** válasza:
28%
Jó megy a mínusz mindenkinek
aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Oldfire ***** válasza:

Engedd el.

Nem tudjuk mi történt.

Buta voltál, hogy betudott csapni. Talán egy kicsit bölcsebb lettél. Legközelebb ügyesebben csináld.

aug. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
Hogy a haverjának nagyobb volt...
aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
De, csakhogy tudd, ez tipikusan megbántott női játszmázás, és mint ilyen,undorító dolog, amivel nem nyersz semmit.
aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!