Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 10 év múlva mind az utcán...

10 év múlva mind az utcán fogunk lakni?

Figyelt kérdés
Ha igy folytatódik minden 10 év múlva simán lesz 250 millió egy garzon. Egy garzon lakótárssal annyi lesz mint egy programozó fizetés. Nincs mese, fel kell készülni, megyünk a híd alá. Ha az étel inflációt vesszük a fizetések növekedéséhez 20 év múlva a senior python programozó a híd alatt fog éhen halni. Szép világ lesz… A havi minimálbérből egy kenyeret nem lehet majd venni. Két évtized és olyan sem lesz itt a helyzet mind afrikában.

jún. 20. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Remélem
jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Még mindig jobb lenne, mint anyámmal.
jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Hacsak nem történik valami csoda akkor kb igen, ezek a kilátások sajnos :(
jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Mivel én építgetem a karrierem, és 10 év múlva min 3-4x ennyit fogok keresni, legalábbis a tendencia erre utal. Már van házam, most új kocsit veszek 1 éven belül. Szóval nem nagyon fog érdekelni az áremelkedés...


Nem előre siránkozni kéne, hanem tenni a jó fizetésért...

jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
85%
Azért az a k...va Marshall-kereszt sok mindenre választ ad ám. Ha "mindenki" a híd alatt fog lakni, mert 250 millió egy garzon, akkor biza' hamar olcsóbb lesz az a garzon. A garzon addig 250 millió, amíg ez a kínálat találkozik a kereslettel. Ha 10 év múlva kb. annyian fognak 250 millióért lakást kínálni, mint keresni, akkor valóban 250 millió lesz az egyensúlyi ár. De értelemszerűen ez nem "mindenki", hiszen lesznek, akiknek ez megfelelő ár lesz.
jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

#4

Mi pl próbáltunk tenni (mi = én és a párom) de neki kellett volna pár tízmillió alaptőke ahhoz hogy vállalkozni tudjon, nekem meg nem sikerült a programozó képzés, nem voltam elég jó matekos. Más utat nem igazán látunk a jó fizetéshez… (amúgy jelenleg is átlag felett keresünk, de ez nem elég semmire)

jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mad Max2 ***** válasza:
55%

Vagy rendszerváltás lesz, vagy a fiatalok elhúznak mind és jönnek helyettük az ázsiai biorobotok


Egy lakosságcsere lesz tulajdonképpen.


Ha marad a mostani politikai vezetés, és írányvonal!

jún. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

4+

10 éve kb harmad áron lehetett panelt venni. Jelenleg ~3x annyiba kerül még is megveszik

jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Nemetorszagban 1-2 eve folyamatosan csokkennek az ingatlanarak: [link]
jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Aki fiatal és még nem húzott el külföldre, azt nem is értem miben reménykedik még, vagy mire vár még. Betanított munkásként is meg diplomásként is sokkal jobban tudna élni. A boomerek meg egyék meg, amit főztek! Amilyen nagypofájú és önző az a generáció, tartsák el ők az országot! Aztán majd lehet hazafiaskodni, ha a magyarul alig beszélő unokájukat csak Facebookról ismerik, ha a nyugdíjukból éheznek, és ha magányosan halnak meg egy omló vakolatú kórházi osztályon.


De aztán lehet 7-esnek lesz igaza, és majd a filippinó ápolónő teszi tisztába Marika nénit, és a pakisztáni gyári munkás termeli a GDP-t, amiből Marika néninek nyugdíja lesz.

jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!