Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok!Ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok!Ti lefeküdnétek egy Ncore meghívóért cserébe?

Figyelt kérdés
Vagy csók,vagy ti egy ilysn meghivóért mit vállaltok be ha tetszik is a pasi?Kort is légyszi.
aug. 17. 20:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy sok pénzed van nem vagy valami nagylelkű,bagóért élveznél lányokba...
aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Várj félreértesz,egy ötlet volt hogy Ncore meghívóért meg mondjuk egy vacsoráért akkor melyik lány mibe lenne benne.
aug. 19. 00:36
 13/33 anonim ***** válasza:
Látszik hogy IT-s van. Az egész életedet elb.od a gép előtt! Kívül-belül elsatnyulsz!
aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Szóval ételért dőljenek be neked?
aug. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Miért dölnének be,azt írtam,csak szimpátia esetén.Szerintem te féltékeny vagy.
aug. 19. 01:33
 16/33 A kérdező kommentje:
13! IT középvezető vagyok fejlesztőként,igen a gép előtt ülők pár órát,mivel már van tablet,telefon is,a meetingek TV-n is mehetnek..Full Home Office-ban dolgozom.A csapatom a legjobb..S havi 2.3 millió felett keresek.De én élvezem a munkám..Igen fárasztó gép előtt,de ezerszer jobb mint tizedennyiért egy gyárban robotolni,kilátástalan jövőképpel például:-( S igen az Ncore-t is szeretem használni,rengeteg szakmai anyag is fent van,így eszembe jutott ez az ötlet.Persze lehet kötekedni,de a kérdésem a lányok felé irányult.
aug. 19. 01:36
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem igy kell sexpartnert barátnőt keresni,szűz vagy?hát mi hajt még
aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz,szimplán szabad vagyok,van 3 meghívom s eszembe jutott ez az ötlet,hogy megfelelő szimpátia esetén egy lánynak mi érné meg meghívóért.Itt sokan el vannak tévedve s keverik az IT -t a szemüveges régi asztali pc-s Pistikével..Nyílván ennyi pénzból szoktam sportolni is.
aug. 19. 01:50
 19/33 anonim ***** válasza:
Igen,tudjuk,manapság a számitógép előtt ülő srácok gazdagok,régen meg lehúzták a nagyfiúk a gatyátokat az iskola közepén,ha szimpátia alapján akarsz sexpartnert ahhoz nem kell ncore meghívó,se ingyen kaja
aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Sosem húzták le a nadrágom,sportoltam a gimibe,meg az egyetemen is.Szerintem te kevered a szezont a fazonnal..Az meg hogy én mire használom a meghívom az én döntésem.:-)
aug. 19. 02:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!