Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek Anastazja Kuś...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek Anastazja Kuś lengyel futónővel?

Figyelt kérdés

[link]


Írjatok kort és hogy hol és hogyan dugnátok meg! ;)



aug. 17. 03:28
 1/7 VadApuci ***** válasza:
48%
de le ám. alázatos kis r*bancot nevelnék belőle, és szana szét dugnám mindenét ;)
aug. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
71%

Véleményem szerint, szerencsés az a férfi, akiért a szíve dobog.


Több éve követem és az internetes személyisége szimpatikus. Valóban szemrevaló, viszont ami fontosabb, hogy komoly, céltudatos, alázatos, tudja honnan kapta a tehetségét, de egyben életvidám és viccelődő egy nő. Nagyon szurkoltam neki az Olimpián.


Mindent összevetve, szívesen megismerkednék vele személyesen, a további lehetőségek pedig az ismerkedés során alakulnának ki.

aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Le. Tetszenek a természetes jó nők, akik 10/10-esek, de olyanok, mintha a szomszédban laknának, és nem úgy néznek ki, mint egy instaribnc. Ráadásul ez a skinny test a gyengém.

De ezen gondolkodni teljesen felesleges. Nyilván állnak 40-50 millióan a sorban előttem, és a büdös életben sem fogunk találkozni se, nemhogy dugni.

aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem mert a teltebb idomokat szeretem de egyébként szép nő.
aug. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Benne lennék egy menetben. Edzés közben elkapnám és hátulról keményen megdugnám.


24f

aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kihagynám.

Nekem ő nagyon vékony.

aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenhol és ahogy csak akarja, éjjel-nappal dugnám. #1 Már az, nem kell nevelni. :)
aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!