Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarországon a férfiak 99%-a csúf és kövér 40 éves kor felett?

Figyelt kérdés

Normális országokban azért van pár normális külsejű férfi ebben a korosztályban is.

Itt csak a cserzett pofájú zsírosbödönök vannak, kinek kellenek ezek?


aug. 17. 17:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 felett is jó pasi vagyok és nem vagyok elhízva.
aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
41%
A 40-es férfiak nagy része egy rakás szar. Most érik be a léha önpusztító életmód gyümölcse. A többségük masszív alkesz, cseszik bármit mozogni a kocsmába gyalogláson a söröskorsó emelgetésén és a hűtőajtó nyitogatáson kívül. Füstölnek mint a gyárkémény a napi két csomag cigitől. Tömik a fogatlan pofájukba a sok egészségtelen, sós, cukros, zsíros moslékot. Orvoshoz persze baxnak menni, ezért is fordulnak fel sokkal korábban mint a nők.
aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
#32 ezek pont passzolnak azokhoz az "asszonyokhoz" akik szintén füstölnek, szintén piálnak. 30 évesen már csüngő csöccsel, és lógó hassal, galuskára emlékeztető testtel klaffogós papucsban, elkámpicsorodott, vidámságot nyomokban sem tartalmazó arckifejezéssel csattognak a tescoban. :D :D :D
aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Magadra ismertél? Amúgy a férfiakról volt szó.
aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Nem, nem ismertem magamra.. mondjuk zabálom a sok sós cukros egészségtelen moslékot, de 1 hónapja ittam alkoholt utoljára, 14 évesen megpróbálkoztam a bagózással de nem jött be úgyhogy mégcsak nem is füstölök, és 80 kiló alatt vagyok simán, pedig elmúltam 40 :D :D :D


Ja, és még tudok vigyorogni foghíj nélkül :D :D :D

aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#32 és elgondolkodtál hogy vajon miért ilyen az átlag vagy fejben elképzelt magyar férfi?

Hogy miért férfi a hajléktalanok 99%-a? Vagy a pszichiátriai betegeké?


Ok okozat

aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Leírtam: pia, cigi, zabálás, leszarom mentalitas
aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!