Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, csajok! Hány szexpartne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, csajok! Hány szexpartneretek volt eddig?

Figyelt kérdés
Én 30 éves nő vagyok, eddig 7 partnerem volt férjemmel együtt. Soknak számít?

aug. 17. 00:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20-25 között
aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

17-es voltam.


Nem tudom, pontosan mennyi a szám, de 50-et biztos összeszámoltam, egyik sem volt fizetős és swingerben sem jártam sosem, a többes szex nem az én világom.

Volt két időszakom, amikor szingli voltam és hát, hogy fogalmazzak, két végén égettem a gyertyát. Akkor sok egyéjszakás kalandom volt, mellette párhuzamosan 3-6 szexkapcsolat folyamatosan.

Általában az egyéjszakások fordultak át szexkapcsolatba, összejárásba.


Láttam egy vicces videót az Instagramon, az volt a lényege, hogy „a hétvége arra való, hogy új csajokat ismerjünk meg, a hétköznap pedig a hétvégén megismert csajokra”.


Kb. ezt nyomtam 2 x 2 éven keresztül. A legtöbb lány ezalatt a 4 év alatt jött össze, szexuális életet 11 éve élek.


Minden pénzemet gumira költöttem, úgy fogyott, mint lőszer a fronton. 😂

aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

0 :(

35F

aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
22-es. Ne haragudj, de én ezt borzasztónak találom, azért a gumi sem véd meg mindentől… HPV az egyik ilyen. Te férfiként csak hordozod, de ki tudja mennyi nőt fertőztél meg vele
aug. 18. 23:41
 25/29 anonim ***** válasza:
9 F46
aug. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Most erre azt tudom mondani, hogy tisztában vagyok vele.

De például, ha valamit sportolsz vagy valami dolgozol, ahol van előírt védőfelszerelés/munkaruha, akkor önmagában az sem 100% garancia arra, hogy sosem fogsz megsérülni. Az sem véd meg 100%-osan.


17, 22

aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Minimum 25-30 volt eddig. 39F
aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Hát olyan 20 Fefri és kB 10 lány

26l

aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
33F,vmivel kevesebb mint 30
aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!