Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Gáz ha egy lánynak volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Gáz ha egy lánynak volt már egyéjszakás kalandja?

Figyelt kérdés
Ismerkedtek egy lánnyal és kiderül, hogy volt már egyéjszakás kalandja. (Akár egy vagy több). Ez kiábrándító számotokra? Onnantól kezdve könnyen kapható lánynak fogjátok gondolni és akként is kezelitek?

aug. 16. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem gáz.
aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, elismerem rossz kategóriát választottam. Mindenki hibázhat, nem?
aug. 16. 19:14
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Geza, mikor voltal utoljara lany ?
aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem gáz.
aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem gond, nekem is volt már néhány.

Attól még rendes embernek tartom magam, és szeretnék én is komoly kapcsolatot.

Miért ne lehetne így egy lány is?

aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nőként volt egy közepes, stabil mennyiségű. Nem mondom, hogy mind életem legjobb, legromantikusabb, legszenvedélyesebb élménye, mert volt benne béna, de volt olyan is ami elképesztően jó volt (sőt olyan is, amiből többéjszakás viszony lett).


Nem szégyellem őket, nem tartom magam rosszabbnak vagy kevesebbnek emiatt, nem gondolom, hogy rossz hatással lett volna az életemre. Sőt, bár kiefejezetten büszkévé sem tesz a dolog, de tanultam ezekből is, nem tüntetném el őket. Soha nem kezdtem (és nem is fogok) olyan férfival, aki ez alapján válogatná a nőit, vagy lenézett volna emiatt.

aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez kiábrándító.

Nem, nem feltétlenül fogom ettől még könnyen kaphatónak, de helyzettől függ.

aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Hmm...szerintem gáz,amúgy meg abszolút nem kéne senkinek sem.
aug. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyéjszakás kalandom, pedig többet akartam annál. A lány akit kielégítettem, kihasznált és letiltott. Tehát egyéjszakás férfi lettem akaratomon kívül.
aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!