Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy túl szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy túl szűk egy nő szájürege ahhoz, hogy ne érjenek hozzá a fogai akár csak egy átlagos vastagságú péniszhez szopás közben?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit lehet tenni? Elkerülhető a megcsalás/elhagyás a férfi részéről?

aug. 13. 23:10
 1/10 anti paladin ***** válasza:
100%

Létezik.


Lehet próbálkozni egyéb technikákkal pl., Igen, elkerülhető ha úgy dönt. Ha emiatt lelép, ez van, nem volt annyira fontos a kapcsolat.

aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Páromé pl olyan vastag, hogy mindkét oldalt az összes rágófogam hozzáér teljesen. Nem tehet róla, ahogy én sem, hogy nem fér rendesen a számba. Mégsem gondolkozott rajta soha, hogy ezért elhagyjon…
aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4%
Pedig az ilyen esélytelen. Nekem is volt olyan kiscsajszi aki hihetetlenül mélytorkozott, de az első fogai harapdálták közben a tövét. Kuka...
aug. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ilyen, ha emiatt elhagyna a párom én nyitnám ki neki az ajtót.
aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ti hogy csináljátok, milyen praktikával éritek el, hogy kielégítő legyen neki?
aug. 14. 05:44
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem muszáj ám tövig benyelni azt a farkat. Amúgyis a makk a legérzékenyebb része, és az nyilván befér fogazás nélkül. Innentől pedig nem értem a problémát...
aug. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:
73%
Húzd a fogaidra az ajkaidat. Nemcsak nem fogazol így, de pici szűkösséget is tudsz adni.
aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ki is lehet húzatni amelyik útban van....😀
aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Ritka, de lehet. Töltesse fel az ajkait, az javít a helyzeten, egyébként is igazán szuper szopást csak nagyon dús vagy szilikonos ajkakkal lehet csinálni.
aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Segítsek gyakorolni?
aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!