Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, ti szivesen nyelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti szivesen nyelitek le a párotok ondóját?

Figyelt kérdés
Mindig volt bennem egy tartás, mig volt párom, hogy mit fog szólni az ízéhez. Közben aki lenyelte, kedvelte, pedig én azt gondoltam, hogy tuti sós, vagy nemtudom.
aug. 13. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
szépen el kell készíteni, kis felespohárban, porcukorral megszórni, koktélcseresznyével, szívószállal :-) Úgy már isszák...
aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nekem nem ízlik
aug. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen

Ha szereti az ember a másikat akkor ez nem kérdés

aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem az ízét de lenyelem ha igy viszem el. De csak azért mert nem hagyom abba ilyenkor az orált, tovább folytatom mert imádja igy.
aug. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A nejem nem enged a szájába élvezni így aztán a nyalés szóba se kerül .(sajnos)
aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyénfüggő, van aki örömmel nyeli (sőt olyan is aki imádja), meg van aki viszolyog tőle. Durrantsd akkor a melleire ha nem nyeli le :)
aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akadt olyan csaj akinek először fognom kellett a fejét, de aztán ő is megtette magától, kérdező. Aki akarja megteszi, aki meg nem az másodjára nem fogja.
aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is mehet bele a számba.
aug. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

A nejem nem engedi szájba.

A szeretőm imádja, le is nyeli

aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!