Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy férfiként azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy férfiként azért nem szexeltem már 5 éve mert nagyon válogatok?

Figyelt kérdés
Lehetne szex átlagos nem is duci nővel de ennek ellenére nem akarok szexelni mert nem igazán jó csajok... Próbálkoztam olyan nőknél akik úgy igazán bejönnek de ezek sajnos offoltak. Így inkább elvagyok szex nélkül és csinálom magamnak mint olyannal együtt lenni aki nem igazán jó nő
aug. 12. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem normális.
aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Normális, én is válogatós vagyok.
aug. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Miért nem normális?
aug. 12. 15:26
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Válogatós fasznak kutya seggben a helye.
aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért nem normális, mert a kinézetre helyezed a hangsúlyt. Gondolom Te sem vagy tökéletes, ne is várd el a nőtől sem, hogy az legyen.

Számtalan értéke lehet akkor is, ha neked gondod van a kinézetével. Hozzáteszem, valaki kedvéért simán lehet változtatni a küllemen.

aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. Szexről van szó nem kapcsolatról... szexnél a testem a fontos nem az egyéb értékek...
aug. 12. 15:35
 7/12 A kérdező kommentje:
2. Miért nem helyes válogatni egy férfinek?
aug. 12. 15:36
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon egyszerűen ha valakihez nem vonzódsz, akkor nem is fogsz vele tudni szexelni. Elég egyszerű 🫣
aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Adott egy kérdés, amire szubjektív válaszok érkeznek 🤷‍♂️ nyilván azért írtad ki a kérdést.

Ki így, ki úgy gondolja. Nincs ezzel gond.

aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Enis valogatos vagyok, mar 40 eve nem szexeltem
aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!