Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így vagy adjam fel az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így vagy adjam fel az orális szexszel és orgazmussal való próbálkozást, vagy szakítsak?

Figyelt kérdés

Én az előző kapcsolatomban nagyon szerettem a nyalást, és az exem is. Elég gyakori volt, és csodás.:)

A mostani barátom viszont szinte utál nyalni. Csak néha szoktam megkérni, de valahogy unottan csinálja, meg kb csak rányomja a nyelvét laposan, ami nem jó érzés. Sokszor próbálom neki elmondani, hogyan esne jó, akkor lehet fél percig csinálja is, ami nagyon jó érzés, de aztán visszatér a megszokotthoz. Lényegében csak fekszik fejjel a lábam között, és semmi izgalmas nem történik. Csak kérdezgeti, hogy mikor végzek már, és általában ilyenkor feladom a dolgot.

Többször kérdeztem, hogy van-e valami baja az “ízemmel”, vagy bármi, de azt mondja nincs, és én is megkóstoltam, szerintem sincs rossz íze.🙈 Annyira szeretném, ha olyan jó lenne, hogy a fejét kb odaszorítom, orgazmusom van általa és stb. De ilyen nincs.

Próbáltam azt is, hogy addig ne legyen semmi, amíg én nem élvezek el, de mondta, hogy akkor inkább hagyjuk a dolgot, és nem volt szex.:(

Nagyon vágyom az orgazmusra, kielégülésre, ilyen szexre. (Mivel egyedül nyilván egészen más, én arra a testi-lelki kielégülésre vágynék.) 22N



aug. 11. 00:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Szia

Elég esélytelen.

Én pasiként vagyok hasonló helyzegben, imádok nyalni és szeretem ha szopnak, de a párom nem szereti az orált igy nincs benne részem...40F

aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 érdeklődő35 ***** válasza:
90%
Szakíts!
aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%
Büdös a puncid vszínűleg.
aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát hacsak nem valami álompasi, és amúgy minden másban szuperül megvagytok, akkor még lehet próbálkozni. De ez már most sem hangzik jól. És még annyira fiatal is vagy. Nekem ebből úgy tűnik, hogy előbb utóbb úgyis szakítás lesz a vége...
aug. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Vannak ilyen pasik. Konkrét okot nem tudnak megnevezni. Egyszerűen nem szeretik, ezáltal nem csinálják. Egy pasim volt ilyen. Nagyívű párkapcsolatot nem futottunk be…
aug. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem engedd el. Nekem nem volt orgazmusom 24 éves koromig, a legtöbb pasi egyszerűen béna, és nem tud nyalással kielégíteni nőket.

A férjem az egyetlen akivel már kezdetektől van, és imád nyalni:).

Az exeim konkrétan ellustálkodták az egészet mert önzőek voltak és csak dugni akartak, meg hogy nekik jó legyen. Nem is nagyon volt hosszabb kapcsolatom előtte.

aug. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Fürödj meg orál előtt! Elég lelombozó tud lenni az tipikus mosdatlan punci íz.
aug. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon hiszem hogy ezzel kezdeni lehetne valamit. Ha valaki ezt valamiért nem szereti, nincs rá igénye, kedve gusztusa akkor "rákényszeriteni" nem lehet és nem is érdemes. Kb a személyiségét kéne megváltoztatni ahhoz, hogy ezt valaki akarja, élvezni tudja.
aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Férfiként mondom: Ne áĺdozd fel magad és legszebb éveidet. Ha maradsz a kapcsolatban pár év mulva jön valaki aki miatt szakítani fogsz. Azt fogod kérdezni, Miért nem léptem hamarabb. Hasonló szituban voltam én is. Sajnálom az elveszett időt
aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
Szopd le te is így: unottan, és kérdezgesd egyfolytában, hogy “mikor mész már el végre? Sok kell még? Mikor végzel?”
aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!