Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Urak hogy viselnétek, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urak hogy viselnétek, mit tennétek ha egy hölgy házasságig orális szexen kívül másra nem lenne hajlandó és ha ennek ellenére próbálkoznátok betenni mindig leállítana benneteket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez azert sok mindentol fuggne. De nyilvan ha olyan a kapcsolat meg lehet beszélni ilyesmit is.
2022. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
84%

Volt màr ilyenre precedens.


2hónap utàn búcsút intettem,

bàr volt pàr súlyosbító tényező.

2022. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Adnek egy atyait
2022. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
A Szopás sokkal jobb mint a dugás! Ki Nyaljuk egymást mint a mézesbödönt, és mindenki happy!
2022. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Párommal így vagyunk. Vannak férfiak is, akik hasonlóképpen gondolkodnak, én is ilyen vagyok, így nem volt gond.


Vannak olyanok is, akik nem. Ezt el kell fogadni, és ha nem megy, nem kell erőltetni. Ettől senki nem lesz értékesebb, vagy kevésbé értékes ember.


Aki pedig "ennek ellenére próbálkozik betenni", az egy tapló, és nem való neki a párkapcsolat, mert csak önmaga java érdekli.


27F

2022. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező! Honnan veszed hogy a csoportban vannak urak?
2022. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

Na végre! Ilyen egy jó keresztély asszony. Végre van aki a klasszikus értékeket helyezi előtérbe. A férdiak manapság olyanok, mint valami kanos állat, aki kiszagolja a tüzelő szukát. Csak mennénnek és mennének, az agyuk a baszás körül forog. Szánalmas. Csak manapság divat ez az alkalmi szex és az emberek használata. Valójában ez nagyon megalázó és lealacsonyító mind a férfiakra, mind a nőkre nézve. Ritka manapság, hogy valskit nem a nemi szerve irányít. Dicséretes.

A kérdésben szereplő pasast meg nyilvánvalóan dobni kellene, mert nem tiszteli a párját semennyire konkrétan. Egy darab húsnak nézi és szerintem az esküvőt is csak azért lengette be, hogy baszhasson. De az ilyen menjen ahhoz, aki vevő erre a viselkedésre

2022. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha rendszeresen hajlandó rá, napi szinten, nekem beleférne, kibírnám dugás nélkül. Jobban, mint ha csak dugás lenne, szopás sosem.

Persze remek dolog punciban is lenni, de ha amúgy szeretjük egymást, minden rendben, ezzel a kompromisszummal simán tudnék együtt élni.

2022. febr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Napi három fuvola-puncinyalás kiegyezhető!
2022. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Felejtős. Nagyon különbözőek tudnak lenni a nők a szex terén, vagyis nagy zsákbamacska elvenni úgy vkit, hogy nem tudom milyen vele a szex. Az ilyen beakadás biztos út a xar házasság/váláshoz.
2022. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!