Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy a barátom meleg?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom meleg? Vagy normális, hogy többet használhat egy dildót, mint bármelyik lány? (Ő 23F, én 18L)

Figyelt kérdés
A barátom szobájában találtam egy dildót, ami már erősen használtnak tűnt... Kért már meg, hogy egyszer majd legyek én a férfi és dugjam meg én őt, márhogy műpénisszel. Egyelőre nem mentem bele, de hát akár megtehetem. Ez nagyon gázos szerintetek? Mit tegyek?

#dildó #felcsatolhatós #Férfi dildó
aug. 11. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod, hogy mennyire vagy nyitott az ilyen nem hétköznapi vágyaknak. Semmi elitélendő nincs benne, erogén zóna.
aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit megnyugodtam, hogy akkor ez normális :)

Azért nőként egészen más mondjuk az anál, azért inkább kellemetlen, minthogy jól essen, de akkor a pasiknak így nyilván jobb. Nagyon szeretem őt, meg ő is engem, szóval majd megteszem neki a vágyát, végülis nekem nem fáj :D

aug. 17. 10:01
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Nem gondolnám emiatt melegnek. Mivel nekünk fiúknak az anális izgatás szuper élvezetet adhat a prosztatánk miatt. Nyilván ő is ezért szereti magát dildózni, és ezért is vágyik arra hogy megdugd őt. Kár lenne csak amiatt kihagyni ezt az élményt, mert a melegek is fenékbe csinálják egymásnak, mivel náluk más lyuk nincs. Ha neked ez belefér, akkor időnként dugd meg bátran a barátodat, valószínűleg nagyon hálás lesz neked érte. Kevés lány nyitott erre, így ha ezt is megteszed neki, valószínűleg még jobban fog kötődni hozzád. Próbáljátok ki, és lehet hogy neked is bejön majd a dolog, hogy egy kicsit dominánsabb lehetsz közben. Vegyetek olyan kétágú felcsatolhatós dildót, aminek az egyik vége a puncidban lehet, és így te is élvezheted a szerepcserés együttlétet. :)


Majd írd meg milyen volt, kíváncsi vagyok a véleményedre. :)

aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az.
aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Végül megtörtént a dolog ? Különben egyáltalán nem gáz.

Férfiként voltam hasonló helyzetben. Szexfilm nézés közben jött az ötlet, milyen lenne kipróbálni popsiban a dildót. Beszereztük a megfelelő eszközöket, és belevágtunk. A leány úgy érezte,hogy ez nem az ő világa, de nekem nagyon bejött. Néha ezzel dobtuk fel a szeretkezést. Volt, hogy ő kezdeményezte, volna-e kedvem játszani a "kis barátommal" is. Ez a része őt is fel tudta izgatni.

szept. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Beszéltünk róla azóta, igen, viszont meg még nem történt a dolog, de meg fog, mert nagyon örülne neki. Én meg szívesen boldoggá teszem!

Köszönöm szépen a válaszokat!

szept. 5. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!