Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy a barátom meleg?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a barátom meleg? Vagy normális, hogy többet használhat egy dildót, mint bármelyik lány? (Ő 23F, én 18L)

Figyelt kérdés
A barátom szobájában találtam egy dildót, ami már erősen használtnak tűnt... Kért már meg, hogy egyszer majd legyek én a férfi és dugjam meg én őt, márhogy műpénisszel. Egyelőre nem mentem bele, de hát akár megtehetem. Ez nagyon gázos szerintetek? Mit tegyek?

#dildó #felcsatolhatós #Férfi dildó
aug. 11. 00:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Bisex az tuti.
aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Vszínű bisex ha a barátod, szóval nem meleg, de szereti a hosszú cicit. Tehát bisex. Manapság annyi fiú az... Szörnyű.
aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Próbáld ki vele ha nem taszít ez téged.

Ki fogja élni ezt a vágyát és akkor már jobb ha veled teszi.

Lehet neked is izgató lesz.

Biztos hogy bi a barátod.

aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az is egy erogén zóna, szóval simán lehet hogy nagyon élvezi. Beszéljetek róla, aztán ha úgy gondolod segíts neki.
aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Te se vagy egy igazi nő ha egy ilyennel dugadod magad hallod. 28 / N
aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%
Mindenki bu@zi én megőrülök.
aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Mikor veled van, és végig erektált tud maradni mikor kell, akkor biszexuális, igen.
aug. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
dugd meg!
aug. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Dugd meg kevès síkosítóval vagy egy mèretesebb farokkal mint amit találtál, utána már nem fogja úgy kívánni.
aug. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan nem meleg és szeret téged, különben nem lenne veled és nem tőled kérne ilyet, akkor nem veled szeretné kiélni ezt a vágyát. Lehetséges, hogy biszex, igen, de az is lehet, hogy egy olyan hetero, aki kíváncsi volt és rájött, hogy mennyire is hatásos egy prosztata orgazmus. Szerintem tényleg finoman hozd ezt fel neki és beszéld meg vele.
aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!