Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha szexuálisan vonzódtok egy nálatok fiatalabb nőhöz akkor ki is nyalnátok? Szoktatok fantáziálni hogy kinyaltok egy tőletek fiatalabb vonzó csajt?

Figyelt kérdés

#szexualitás #vonzalom #fiatalabb_nő
aug. 10. 19:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Igen persze.
aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
62%

Én azt nem értem, hogy amikor kapcsolatban voltam, miért nem voltak ilyenek az emberek?


Mostani párommal csinálja, de előtte soha nem kaptam, mintha leprás lennék! De berakni jó volt nekik...


24/N

aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Simán kinyalnék egy fiatal puncit akár viszonzás nélkül is. Még fizetnék is érte :) 45F
aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24. Köszönöm, ez aztán nagy segítség volt és nagy tanács. 🤣🤣🤣🤣
aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

26. Drágám, te nekem ne általánosíts, mert nem ismersz. Nem megyek senkivel azonnal szobára, talán te kedveled az ilyen nőket? Akkor egészségedre. Értem még küzdeni kell és tenni. :)


Egyiknek sem volt korai magömlése, 0-24 dugtunk de orál sosem volt. Mostmár tudom, hogy nem én voltam a rossz, sőt! ☺️☝️

aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
40%
Te voltál a rossz, mert hagytad eszközként kezeljenek és ne partnernek tekinsenek. Másrészt ugye lehettek szagok... Főleg ha elhízott vagy
aug. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
27%

28. De bírom hogy anonim megtudod mondani hogy hány kg vagyok és milyen "szagú".


Drágám, minden héten borotválkozom, intim területen nagyon ritkán van szőr.


Nem vagyok elhízott és sosem voltam szagos. A ph-m is normális, ugye tudod hogy akkor van rendben ha savas a női pH?

Egyébként teafaolajat használok fürdés mellé mindenhova, így olyan illatom van és grapefruit. 🥰


De puszillak, Doktor úr! 😍🥰

aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Kislányt is nyalnek. Minden lyukát😍
aug. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Úgy az esetek 98%-ában tőlem fiatalabb nőkről álmodozom. Sosem vonzottak a nálam idősebbek.


És imádom a friss puncit. Puhán illatosan. Orgazmusig nyalom, bármilyen pózban.

aug. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. A duplacsavaros orkán technikával. :D
aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!