Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak arról tudok szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak arról tudok szexuálisan fantáziálni, amit a valóságban is megtennék? (!)

Figyelt kérdés
Én szexuálisan olyan dolgokról fantáziálok csak, amiket a valóságban is megtennék, és ezt el is mondom a partneremnek. Sokaknál pedig azt vettem észre, hogy mindenféle perverz fantáziákkal bombázzák a másikat, amiket a valóságban ha meg akar élni a partnerük, akkor visszavonulót fújnak hogy az csak fantázia volt. Ilyenkor nem érzik hohy becsapták a másik felet?
2021. dec. 15. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is megtenném ezeket a fantáziámat ! ff.
2021. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki olyan nyitott.

Én is nagy szájjal mondtam az exemnek hogy húú úgy kipróbálnám kocsiban. Aztán mikor ott voltunk akkor ehhh. Mi van ha valaki meglát inkább menjünk innen.

Most pl. az a fantáziám hogy egyszerre 2-3 fiúval próbáljam ki, aztán lehet amúgy túl szégyenlős lennék hozzá ha oda kerülne a sor. Magányosan a saját szobájában egyedül kézzel a bugyijában/alsógatyájában mindenkinek nagyobb a szája :D

2021. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében a fantázia sokkal nyitottabb és szabadabb mint a valóság. A tudatos gondolkodás tudja visszarántani a valóság talajára. Semmi gond nincs azzal ha a fantáziáid kicsit merészebbek néha mint a megvalósítható, vagy megvalósítani tervezett dolgok. Ezért fantázia - nem pedig egy tudatos tervezés. A filmek, könyvek is a fantázia szüleményei - ha nem az lenne akkor dokumentumnak hívnák.
2021. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kombika ***** válasza:
100%
Amit a fantáziámban megteszek azt élőben is megtenném.
2021. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as arról írtam, ha valaki megosztja a fantáziáját a társával, mindketten benne vannak, viszont amikor a valóságban is sor kerülne rá, akkor az egyik fél, hogy ja bocs, a valóságban ezt mégsem. Ezt fantázia közben nem tudta?
2021. dec. 15. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!